Men’s Hairstyles – broda, wąsy, a może fryzura rockman’a?

Jako jedna z nielicznych kobiet wolę męski zarost, niż ogoloną na zero twarz. W związku z tym chętnie przeglądam różnego rodzaju strony w poszukiwaniu ciekawych pomysłów. Natrafiłam dzisiejszego poranka na aplikacje studia Appdicted – Men’s Hairstyles. Narzędzie jest banalne w obsłudze i zapewnia użytkownikowi dostęp do naprawdę pokaźnej bazy męskich atrybutów.

Wystarczy wykonać zdjęcie swojej twarzy (zwracam się tu do mężczyzn), bądź wybrać istniejące już zdjęcie z widokiem ,,na wprost”, by po kilku sekundach sprawić sobie genialne wąsy, brodę, warkoczyki, czy uczesanie. Poza dość zabawną stroną produkcji, dopatrzyłam się w niej przydatności. Po co zapuszczać brodę przez 3 miesiące, by sprawdzić jak się będzie wyglądało? Wystarczy poświęcić dosłownie chwile, by mniej więcej przewidzieć efekt.

Wśród zakładek znajdziemy: krótkie, średnie oraz długie fryzury, brody, wąsy, oraz ,,szalone”. Dodatkową opcją jest dodanie tekstu pod stworzonym zdjęciem.

Po wybraniu dowolnego elementu stylizacji wystarczy dopasować jej rozmiar, korzystając z dwóch palców jak do zoomowania zdjęć. Pasujący nam wynik możemy zapisać na rolce aparatu, bądź podzielić się ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaproponować znajomemu drobną zmianę, przerabiając odrobinę jego aktualny wygląd. Jeżeli macie do siebie dystans (i adresaci również go posiadają), będziecie się wspólnie świetnie bawić.

icon
Men's HairstylesAppdicted LLCLifestyle9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button