Dr. Panda’s Bus Driver – kolorowy autobus dla najmłodszych

Studio TribePlay bardzo lubię i cenię z jednego względu – tworzy naprawdę dobre aplikacje dla dzieci i nie wymaga za to dodatkowych opłat. Co prawda większość dzieł twórców jest płatna, jednak zdarzają się promocje, dzięki którym można nabyć apki za totalne zero. Takiego farta mają w dniu dzisiejszym użytkownicy jabłuszkowych urządzeń. Gracze korzystający z Androida muszą zapłacić 10 złotych.

Dr. Panda’s Bus Driver to aplikacja dla dzieci, w której ja sama spędziłam dobrą godzinę. Wcielając się w rolę Doktora Pandy, kierujemy kolorowym autobusem, rozwożąc zwierzęcych przyjaciół po pięknym miasteczku. Jak to zwykle bywa z autami, muszą być co pewien czas myte i tankowane – takich zadań z pewnością nie zabraknie w grze.

Sterowane odbywa się przy pomocy gestów i poruszania urządzeniem. Dziecko będzie miało okazję prowadzić z kamery ukrytej nad autokarem, bądź z perspektywy kierowcy. Skrzynia biegów umożliwia szybkie przyspieszanie i zatrzymywanie się na pasach by przepuścić pieszych, czy na przystankach w celu zabrania pasażerów.

Jak możecie się domyślać, oprawa audiowizualna jest naprawdę przyjemna. Gra jest przystosowana w 100% dla dzieci i tak pozostaje do samego końca. Trasy jakimi przychodzi nam jeździć zmieniają się za każdym razem, nie tworząc poczucia monotonii. Zwiedzamy podziemne tunele, jeździmy po górkach, odwiedzamy doliny i zaprzyjaźnionego malarza.

Możemy dowolnie zmieniać wygląd swojego busa, kierując się do lakiernika. Darmowe malowanie to przywilej wszystkich graczy. Tak ozdobionym wehikułem można pokonywać kolejne kilometry.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dr. Panda Bus DriverDr. Panda LtdEducation19,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button