Arctic Warfare Shooter – miej wrogów na celowniku

Arctic Warfare Shooter  to gra wojenna, w której wcielamy się w rolę snajpera. Produkcja studia Psychotropic Games nie jest tym, co kręci najbardziej fanów dobrych strzelanek, lecz może posłużyć jako zabijacz czasu spędzonego na kibelkowych posiedzeniach.

W grze nie spotkamy się z żadnymi ulepszeniami. Do pokonania mamy kilka poziomów. W każdym z nich przyjdzie nam walczyć z kilkoma fanami przeciwników uzbrojonych po zęby. Oczywiście najlepiej w takich sytuacjach sprawdzają się headshoty, które powalają wroga pierwszym strzałem, lecz w przypadku opisywanej produkcji nie jest tak prosto wykonać ów trick.

Do dyspozycji graczy oddano trzy rodzaje broni które można przeładowywać i zmieniać w trakcie walki. Nasi wrogowie nadbiegają zwykle w 3 falach. Początkowo są na tyle daleko, że mamy okazję na wyżycie się na nich z odległości. Jeżeli zaskoczą nas z bliska, będziemy narażeni za ostrzał z ich strony, a wtedy już nie jest tak słodko. Ranni i bezsilni musimy szukać apteczki w celu uleczenia siebie samego.

Autorzy chwalą się świetną grafiką w grze. No cóż – nie jest to jakaś rewelacja, lecz z pewnością bywało gorzej. Jeżeli chcecie po prostu na chwilę zajrzeć do strzelanki i nie wracać do niej zbyt często, pobierajcie. Jeśli jednak zdecydujecie się na zawarcie przyjaźni z jakąś gierką na dłużej, poszukajcie czegoś bardziej rozwiniętego.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button