Max Awesome – fajnie, bo na dwóch kółkach

Max Awesome przychodzi nam wcielić się w rolę motocyklisty Max’a. Do pokonania mamy 3 epizody, po 20 wyzwań w każdym. Mała zachęta na początek: nie będziecie się nudzić! W każdym z leveli mamy do wykonania określone zadanie. Przykładowo pierwsze polega na zmieszczeniu się w czasie 21 sekund.

Pod koniec każdej planszy zostajemy oceniani bardzo szczegółowo. Dodatkowe punkty dostajemy za wykonane skoki, ewolucje, oraz czas. Zebrane podczas jazdy pieniądze wydajemy w sklepie dla gracza na kaski, ubrania, nowe maszyny, oraz specjalne tricki (jazda bez trzymanki itp.).

Opawa graficzna gry jest bardzo kolorowa i sympatyczna. Tor jest pełen pudełek do przeskakiwania, górek, bramek do ominięcia itp. Trzeba przyznać, że autorzy naprawdę postarali się tworząc swoje motocyklowe dzieło.

Poszczególne ulepszenia typu kaski umożliwiają zwiększenie mnożnika punktów. Maszyny za to dają szansę na pokonywanie odcinków w krótszym czasie. Tricki zapewniają dodatkowe punkty za prawidłowo wykonanie akrobacje. Ceny w store nie są wysokie. Już po pierwszej przejażdżce można sobie pozwolić na ciekawy zakup.

Jeżeli lubicie wyścigówki, w których liczy się zręczność, z pewnością będziecie zachwyceni. Produkcja od Chillingo charakteryzuje się bardzo fajną oprawą audiowizualną, ciekawymi poziomami i bardzo dużymi możliwościami rozwoju postaci. Ja produkcję na swoim smartfonie pozostawiam, a Wy?

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button