Happy Squirrels – stwórz wiewiórkom nowoczesne centrum rozrywki

Może się wydawać, że nie ma nic ciekawego w grze, w której celem gracza jest budowanie wielkiego drzewa pełnego sklepów, szpitali i nowoczesnych centrów rozrywki dla wiewiórek. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego – spędziłam nad Happy Squirrels dwa dni i do tej pory nie mogę oderwać się od zabawy. Poniżej postaram się przybliżyć Wam możliwości produkcji od Chillingo.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że w grze mimo tego że są płatności, waluta ekskluzywna, czyli eliksir, jest dostępny za darmo. Może się zdarzyć, że nie będziemy zadowoleni z ilości, jednak przy nie do końca cierpliwej grze można sobie świetnie poradzić.

Naszym głównym zadaniem w grze jest zbudowanie prawdziwego centrum rozrywki na wielkim drzewie. Wykupując poszczególnie ,,piętra” dobudowujemy salony fryzjerskie, salony spa, biblioteki, parki, sklepy, szpitale i inne, by mieszkańcy, czyli wiewiórki, mogły spokojnie sobie funkcjonować.

Każda wybudowana konstrukcja przynosi nam zyski. Dzięki orzeszkom, które otrzymujemy co kilka minut, możemy powiększać i ulepszać swoje centrum. Co kilka sekund na drzewie widzimy rosnące orzeszki, które są dodatkowymi bonusami w grze. Jeżeli zabraknie nam chwilowo ,,pieniędzy”, możemy zagrać w mini-gry, dzięki którym zarobimy gratisowe fanty. Co więcej – jedną z fajniejszych rzeczy w aplikacji jest możliwość zbierania orzeszków jeszcze przed ich całkowitym wyprodukowaniem. Jeżeli w ciągu 5 minut zaplanowane jest wyprodukowanie 300 orzechów, po 2 minutach możemy spokojnie pacnąć w odpowiednią ikonkę i zebrać sobie dotychczasowe orzeszki.

Grę polecam pod każdym względem. Jest naprawdę fajna, ciekawa i bardzo rozwojowa. Można w niej spędzić kilka dobrych godzin. Polecam! :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button