Marvel Mighty Heroes – Hulk i Iron Man dają czadu!

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji o nazwie Marvel Mighty Heroes czeka nas dodatkowe pobieranie plików. Uwierzcie mi jednak, że warto poczekać te kilkadziesiąt sekund. Chwilę później udaje nam się rozpocząć przygodę z komiksowymi bohaterami (m.in. Hulk, Gamora, Iron Man itp.).

Jak już zdążyliście się pewnie domyślić, w Marvel Mighty Heroes przychodzi nam zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami. Postaci, którymi dysponujemy, zwiększają swój poziom doświadczenia i umiejętności, wygrywając kolejne pojedynki.

Na planszy możemy sterować całym zestawem bohaterów, bądź tylko jednym z nich. Dysponujemy wieloma power-upami, dzięki którym walki są prostsze. Niestety, każde podjęcie się nowego zadania pociąga za sobą konieczność zabrania nam jednego piorunka, czyli swego rodzaju życia.

Limity żyć mamy ograniczone i na ich naładowanie musimy poczekać. Rozwiązaniem tego problemu są oczywiście mikropłatności. Nie wszyscy jednak na to stawiają.

W grze istnieje możliwość ustawienia tak zwanej kooperacji, czyli gry z trzema znajomymi w grupie. Jest to przełom, bo do tej pory taka opcja nie była stosowana na smartfonach. Realizacja tego rodzaju rozgrywki jest świetna. Nie miałam problemu z połączeniem się z przyjaciółmi i realną zabawą online.

Kwestie audiowizualne są oczywiście na wysokim poziomie. Studio DeNa zadbało o to, by gracze mogli spokojnie patrzeć na ekran i wsłuchiwać się w nienachalną oprawę dźwiękową.

Podsumowując – świetna propozycja na licencji Marvela. Godna polecenia fanom zręcznościówek, gier akcji, bijatyk i wielu innych. Szczerze polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button