Make My Bald – ogól się na łyso

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałbyś, gdyby ktoś zrobił Ci głupi kawał i ogoliłby Cię na łyso? A może zawsze podobny dowcip chciałeś zrobić swojemu szefowi albo znienawidzonemu nauczycielowi, jednak zabrakło Ci odwagi? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – w Android Markecie znaleźć można aplikację „Make My Bald”, która goli na łyso, nie powodując przy tym straty włosów.

Aplikacje tego typu, jak ta opisywana w tym wpisie, zazwyczaj tworzone są tylko i wyłącznie po to, by rozśmieszyć użytkowników. I choć w „Make My Bald” także nie znajdziecie ambitnych elementów (jak w przypadku gier logicznych), na pewno warto się zainteresować tym narzędziem, dzięki któremu już niejednej osobie poprawił się humor w pochmurny, przygnębiający dzień.

Jak to zazwyczaj bywa w aplikacjach czysto rozrywkowych, w produkcji od Swiss Codemonkeys nie ma wielu opcji, jednak te, co są oferowane bez wątpienia wystarczą przeciętnemu osobnikowi.

Zacznijmy od początku. Po włączeniu „Make My Bald” naszym zadaniem jest wybranie interesującego nas zdjęcia (musi ono być zrobione w odpowiedni sposób, by nie popsuć efektów), a następnie zdecydowanie się na konkretną „wirtualną” fryzurę.

Oczywiście możemy wybrać zdjęcie z naszej galerii w telefonie albo zdecydować się na bezpośrednie, to jest z poziomu programu, użycie kamery wbudowanej w smartfona.

Warto też napisać, że „Make My Bald” umożliwia nam zapisanie zdjęć przerobionych oraz umieszczanie ich na popularnym portalu społecznościowym Facebook.

Co ciekawe, poza odpowiednią fryzurą, program Swiss Codemonkeys pozwala również na dodanie do twarzy wybranego przez nas wąsa.

Na koniec, tradycyjnie, pragniemy poinformować, że opisywany przez nas program możecie pobrać z Android Marketu i to zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button