Bugs War – rozgniatanie robaków pojawiających się na naszym ekranie

Przypadła Ci do gustu mini gra o nazwie Ant Smasher? Jeżeli tak, to bez wątpienia powinieneś zainteresować się także aplikacją „Bugs War”, w której – podobnie jak we wspomnianej produkcji z mrówkami w roli głównej – Twoim zadaniem jest rozgniatanie robaczków przechadzających się po ekranie Twojego smartfona.

Niektórzy z Was mogą powiedzieć, że takie gry, jak ta opisywana przez nas w tym wpisie, są niezbyt stosowne, gdyż polegają na zabijaniu niewinnych owadów. Inni natomiast grają tylko i wyłącznie w nieposiadające większej fabuły produkcje i właśnie to przede wszystkim dla nich została przygotowana aplikacja „Bugs War”.

Rozgrywka w „Bugs War” jest podzielona na dwa główne tryby gry: Story Mode i Classical Mode. Ten pierwszy dodaje produkcji dodatkowego smaczku, to jest elementów fabularnych, dzięki którym, żeby przejść dany poziom, nie musimy bezmyślnie uderzać w ekran, a zabijać jedynie wybrane gatunki owadów, uważając przy tym na własne życie, które kończy się wraz z uśmierceniem kilku niewinnych robaków.

Co ciekawe, w produkcji studia Feelingtouch nie wszystkie owady zabija się w ten sposób. Oznacza to, że jednego robak rozgniata się w łatwy sposób, natomiast innego trzeba dosłownie miażdżyć, zanim całkowicie przestanie się ruszać.

Warto też dodać, że w „Bugs War” autorzy gry postanowili dodać kilka ciekawych ulepszeń. Możemy, na przykład, zamrażać insekty oraz rzucać w nie granatami.

Oczywiście w grze tego typu nie mogło zabraknąć ładnie prezentującej się oprawy graficznej. W wypadku opisywanej w tym wpisie produkcji nie mamy jednak do czynienia z realistyczną grafiką trójwymiarową, a raczej bardziej komiksową, przypominającą tę stosowaną w przeróżnych produkcjach dla dzieci.

„Bugs War” można pobrać zupełnie za darmo z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button