Magical Forest – muzyczny las

Wiedzieliście o tym, że leśne grzyby potrafią wydawać dźwięki? W Magical Forest będziecie mieć okazję się o tym przekonać. Błyszczące i kolorowe muchomory są trujące, ale za to jakie piękne! Jeżeli dołożymy do temu muzykę, jaką potrafią grać, okaże się, że wyjątkowe.

Zadanie gracza w Magical Forest polega na budzeniu śmiących grzybów. Kiedy w prawidłowy sposób i w odpowiedniej kolejności dotkniemy ich kapelusza, wydadzą dźwięk. Macie kilkanaście sekund na to, aby stworzyć melodię. Zadanie jest utrudnione ze względu na to, że niektórych grzybów nie można łączyć w pary.

Dobieramy muchomory kolorystycznie, lub poprzez kolejne stukanie w kapelusze z taką samą ilością kropek. W każdym levelu ukryta jest jakaś piosenka. Jeżeli w sposób logiczny będziecie ,,grać”, uda Wam się ją usłyszeć.

Do przejścia w grze jest wiele poziomów – można je liczyć w dziesiątkach. Każdy z nich charakteryzuje się trochę innymi zasadami i każdy kolejny jest trudniejszy od poprzedniego. W każdym momencie mamy szansę na zapauzowanie zabawy, jeżeli będziemy potrzebować chwilę do namysłu.

Od strony graficznej apka prezentuje się bardzo barwnie i przyjemnie. Dźwięki, które będziecie słyszeć w tle pochodzą od najsłynniejszych kompozytorów takich jak: Mozart, Schubert, Bach, oraz Chopin.

Jeżeli w oznaczonym czasie nie uda Wam się odtworzyć piosenki, będziecie musieli zacząć etap od początku. Nie ma się jednak czym przejmować, gdyż sama gra jest czystą przyjemnością.

Pobierz Magical Forest za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button