Lux Auto Brightness – zarządzaj jasnością wyświetlacz

Lux Auto Brightness to aplikacja od niezależnego twórcy, która umożliwia nam sterowanie jasnością naszego wyświetlacza. Wiele osób o tym w ogóle nie myśli i nie przykłada do tego żadnej wagi. Podobnie jak wiele osób nie myśli o instalacji innego oprogramowania na swoim telefonie, choć mogliby dużo w ten sposób zyskać.

unnamed[9] unnamed[10]

Z aplikacją Lux Auto Brightness otrzymamy tyle możliwości konfiguracji jasności ile pozwoli modyfikować nasz system operacyjny. Okazuje się, że podstawowa regulacja wbudowana w system nie wykorzystuje pełni możliwości. W Lux Auto Brightness znajdziemy zestaw profili, które zawierają informacje o sposobie kontrolowania jasnością. Program korzysta z wbudowanego czujnika światła oraz kamery. W ten sposób określa jak ustawić jasność, a ta również ma parę opcji konfiguracji. Możemy nawet zdefiniować moment kiedy podświetlenie będzie się zmieniać.

unnamed[5] unnamedCAHUP57E

W aplikacji wbudowane są także filtry, które nadadzą naszemu ekranowi specyficznego wyglądu. Na przykład 'Astronomer Mode’, w którym to wszystko nabiera czerwonego odcienia. Pozwala to na patrzenie w ekran w nocy bez tracenia możliwości widzenia poza nim. Wzrok nie musi się przyzwyczajać. To tylko oczywiście jeden z przykładów, który widać na screenie powyżej.

Aplikacja okazuje się niesamowicie przydatna. Bateria również jakoś tak dłużej trzyma, a wiadomo co jest aktualną bolączką nowych smartfonów. Właśnie ogromny wyświetlacz, który pożera energię niczym smok.

Za 11,20zł w Google Play lub w wersji darmowej LITE.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button