Ltesty – pakiet informacji na prawko w pigułce

Ltesty to aplikacja do nauki przed przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Warte uwagi jest umożliwienie użytkownikom wypróbowania apki w wersji demonstracyjnej. Niestety, pełen pakiet wiąże się z wykupieniem dwóch dodatkowych opcji, za które łącznie trzeba zapłacić 8 dolarów. Czy warto?

wgwe

Aplikacja jest o tyle ciekawa, że posiada bardzo ładną grafikę i przejrzysty podział na zakładki. Wśród nich znajdują się pytania z egzaminu. Wersja próbna to jedynie 20 spośród 1200 pytań dostępnych w bazie.

Rozwiązując testy, możemy zdecydować o nauce, bądź podejściu do próbnego egzaminu. Jesteśmy oczywiście ograniczeni czasowo, więc musimy się sprężać, by wyrobić w sobie nawyk szybkich odpowiedzi.

Bardzo przydatną rzeczą z punktu widzenia jakości aplikacji jest stosowanie podstawy prawnej każdej udzielonej odpowiedzi. Po wskazaniu jednej z opcji, widzimy ptaszka, bądź krzyżyk – wiemy więc od razu jak nam poszło.

vrvrw

Całość możemy sprawdzić w statystykach. Ukazują one zarówno procentową zdawalność, ilość nieprawidłowych odpowiedzi i adekwatne numery pytań. Istnieje także szansa na powtórzenie tych zadań, w których popełniliśmy błędy. Żeby nas dobić, twórcy (L-profit) postanowili pokazać nam średnią ilość czasu poświęconego na rozwiązywanie zadań każdego dnia.

Żeby dobrze zdać egzamin, warto wydać trochę pieniędzy na naukę. Jeżeli jesteście na to gotowi, możecie z powodzeniem zaufać Ltestom. Ja na szczęście mam to za sobą, więc życzę Wam powodzenia :) Apka warta uwagi.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button