Livesports24 F1 Racing – mobilny niezbędnik każdego fana F1

Mamy już za sobą otwarcie tegorocznego sezonu Formuły 1, lecz – jak zapewne widzą wszyscy zainteresowani – zmagania kierowców bolidów potrwają niemal do końca listopada. W niniejszym wpisie chcieliśmy zaprezentować Wam bardzo ciekawą aplikację „Livesports24 F1 Racing”, dzięki której nawet poza domem będziecie wiedzieć, co w danej chwili dzieje się na torze wyścigowym.Mamy nadzieję, że opisywany program spodoba Wam się i zostawicie go na swoich telefonach chociażby do wspomnianego już listopada.

Na łamach naszego blogu mieliście już okazję zapoznać się z opisem programu Livescore, który został stworzony, by można było na żywo śledzić zmagania, między innymi, najlepszych europejskich rozgrywek piłkarskich.

Livesports24 F1 Racing, a więc program opisywany w tym wpisie, posiada podobne funkcje do wymienionej wyżej aplikacji stworzonej przez portal Livescore.com, tylko że jest on przygotowany tylko i wyłącznie z myślą o fanach Formuły 1.

Nie myślcie sobie jednak, że Livesports24 F1 Racing  to tylko i wyłącznie aplikacja pozwalająca na sprawdzanie aktualnych wydarzeń z toru wyścigowego. Program opisywany w tym wpisie jest także bowiem bardzo dobrym narzędziem, dzięki któremu można sprawdzać najświeższe newsy z wszystkich teamów F1 oraz zapoznać się z dokładnym terminarzem bieżącego sezonu.

Mimo że Livesports24 F1 Racing nie należy do płatnych aplikacji, może on pochwalić się bardzo ładnie wyglądającym interfejsem, który jest na tyle prosty w obsłudze, że powinni bez większego problemu poradzić sobie z nim nawet młodsi użytkownicy smartfonów.

Niestety, program opisywany przez nas w tym wpisie posiada jedną, lecz dla niektórych pewnie istotną, wadę – jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Można było jednak się tego domyślić, bowiem na polskie aplikacje w stylu „Livesports24…” przyjdzie nam pewnie jeszcze sporo poczekać.

Livesports24 F1 Racing można pobrać bezpłatnie z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button