Lista Leków Refundowanych – aplikacja dla lekarzy i pacjentów

Każdy nowy rok przynosi coś nowego. Tym razem, wraz z rozpoczęciem obecnego, czyli 2012, zmieniła się między innymi lista leków refundowanych. A ponieważ nie ma na świecie osoby, która by nie chorowała, postanowiliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawą aplikację zarówno dla nas, pacjentów, jak i tych nas leczących, a więc lekarzy. Przed Wami „Lista Leków Refundowanych” autorstwa naszego rodaka, Wojciecha Ruchlewicza.

Prawdę mówiąc, sami opisywaną przez nas aplikacją byśmy za bardzo nie zainteresowali, w końcu lata starości mamy jeszcze przed sobą, a to właśnie przede wszystkim przedstawiciele starszych pokoleń są stałymi bywalcami aptek w naszym kraju. Przeczytaliśmy jednak wiele pozytywnych opinii na temat produkcji Wojciecha Ruchlewicza i sami postanowiliśmy ją przetestować.

Ogólnie można napisać, że program nam się spodobał i nie możemy mieć do niego większych zastrzeżeń. Do gustu przypadła nam najbardziej funkcja wyszukiwania leków. Aplikacja oferuje bowiem nie tylko standardowy sposób szukania leków, lecz także pozwala nam znaleźć specyfik po kodzie kreskowym lub głosie. Istnieje nawet możliwość szukania leków zawierających konkretną substancję.

Co ciekawe, narzędzie wyświetla także tańsze zamienniki interesujących nas leków, co jest bardzo przydatne, szczególnie tym, co miesięcznie na leki potrafią wydawać pół swojego miesięcznego wynagrodzenia.

Do atutów opisywanego programu na pewno zaliczyć również trzeba fakt, że do działania nie wymaga on dostępu do sieci. Internet potrzebny jest jedynie w momencie aktualizacji bazy, a więc raz na jakiś czas.

Oczywiście aplikacja i jej opcje wciąż będą rozwijane, dlatego autor programu prosi o wszelkie sugestie i pomysły dotyczące „Listy Leków Refundowanych”.

Nie zapomnijmy też o tym, iż pan Wojciech wie, jak wiele potrafią kosztować leki w naszym kraju i dlatego swój mobilny twór postanowił zamieścić w Android Markecie z opcją bezpłatnego pobrania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button