Lidl – aplikacja znanego sklepu w Twoim urządzeniu

Robisz często zakupy w sieci sklepów Lidl? Lubisz być na bieżąco informowany o promocjach i ofertach specjalnych, dzięki którym zaoszczędzisz swoje ciężko zarobione pieniądze? Nie masz chęci na przeglądanie papierowych gazetek? Co powiesz na mobilną aplikację, umożliwiającą znalezienie sklepu w Twojej najbliższej okolicy? Większość odpowiedzi jest twierdząca? Śmiało pobieraj!

lidl2

Po uruchomieniu apki, mamy do wyboru wiele języków – Polska doczekała się swojego miejsca na szanownej liście (hurrra!). Twórcy aplikacji ,,zamontowali” na dolnym pasku kilka przydatnych opcji m.in. promocje, sklepy, gazetki, szukaj, lista zakupów.

Klikając ,,promocje” – przechodzimy do strony, która umożliwia nam przeanalizowanie aktualnych sklepowych przecen oraz ofert specjalnych. U góry wyświetlane są znane nam chyba wszystkim, przepisy Pascala i Okrasy.

,,Sklepy” to propozycja dla tych, którzy nie są zorientowani w położeniu sklepów sieci Lidl. Za pomocą informacji o naszej lokalizacji- apka przedstawia na mapie punkty, w których możemy zrobić zakupy.

lidll

Ciekawą opcją jest ,,lista zakupów” – zdarza się, że idąc do sklepu zapominasz połowy produktów, które powinny znaleźć się w Twojej reklamówce? Już się to nie zdarzy – dzięki tej prostej ikonce – w każdej chwili będziesz mógł zerknąć na ekran urządzenia, w celu przypomnienia sobie ,,co ja miałem jeszcze kupić…?”.

Najbardziej przypadła mi do gustu możliwość skanowania kodów, w celu znalezienia określonego produktu – zdecydowanie twórcy aplikacji popisali się swoją kreatywnością.

Oprawa graficzna Lidla jest bardzo przyjemna.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button