Lego Duplo Forest – leśny listonosz dla najmłodszych

Lego Duplo Forest to aplikacja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach mobilnych urządzeń. Przedział wiekowy odbiorców określiłabym na wiek przedszkolny ze względu na bardzo proste zasady (domyślam się, że tym zdaniem uraziłam wielu 3-4 latków :P ).

Zabawa w produkcji od The Lego Group jest wesoła i oczywiście niezmiernie kojarzy się z klockami. Elementy grafiki są bowiem wykonane w części ze znanych bloczków Duplo. W grze z tego wpisu dziecko będzie miało okazję wcielić się w rolę przewodnika, który wskazuje zwierzakom – swego rodzaju listonoszom – w dostarczaniu paczek.

Początkowo malec wybiera jedną z trzech przesyłek i sprawdza adresata. Niedźwiedź to poważna sprawa – zawsze jest zaspany i chowa się w ciemnych kryjówkach. Na szczęście dzięki pomocy leśnych znajomych, dość łatwo znajdziemy do niego drogę.

Należy przygotować się na różnorodne zagadki. Żeby móc pokonać rzekę, przyda się łódka, by przekupić drapieżnika siedzącego na kamieniu i marzącego o rybce – warto dać mu wędkę. Sposób na wiewiórki jest prosty – ułożenie im budowli sprawi, że poprowadzą nas prosto do misia.

Tak mniej więcej wygląda zabawa w Lego Duplo Forest. Nie jest to żadna skomplikowana aplikacja, lecz z pewnością przypadnie do gustu malcom. Graficznie prezentuje się bardzo ładnie.

Po testach mam jednak pewien niedosyt. Mam wrażenie, jakby było czegoś za mało. Może jestem za bardzo przyzwyczajona do rozwiniętych pod względem fabuły i rozgrywki produkcji?

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button