League of Heroes – polski RPG-ek z kreskówkową grafiką

Dokładnie wczoraj, to jest 22 października, miała miejsce w AppStore premiera polskiej gry RPG o nazwie League of Heroes. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tytule stworzonym przez studio Gamelion, z całą pewnością powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu.

W grze League of Heroes – jak to zwykle w przypadku RPG-ów – przychodzi nam wcielić się w postać dzielnego wojownika, którego zadaniem jest zwalczanie zła w krainie nawiedzonej przez niebezpieczne stworzenia pragnące ludzkiego nieszczęścia.

Produkcja studia Gamelion pozwala przeżyć wirtualną, niekończącą się przygodę w obszarze zwanym Frognest. Do dyspozycji oddana nam zostaje w grze ogromna ilość ekwipunku do zdobycia i wciąż na nowo pojawiające się potwory, wśród których znaleźć można zarówno te przeznaczone dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Przedstawiciele polskiego studia informują, że w League of Heroes przygotowano blisko 60 questów, pozwalających na urozmaicenie rozgrywki, zdobycie interesujących wirtualnych przedmiotów i otrzymanie punktów doświadczenia. Już teraz ilość zadań do wykonania robi pozytywne wrażenie. A przecież gra jest jeszcze dość „świeża”, tak więc najprawdopodobniej pojawią się wkrótce do niej kolejne aktualizacje.

Rozgrywka w polskim RPG-u nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle swojej konkurencji. Zdecydowanie inaczej jest biorąc pod uwagę jednie aspekty wizualne. League of Heroes może pochwalić się bowiem niezwykle barwną i miłą dla oka oprawą graficzną. Dzięki niej przechadzki po wirtualnym Frognest są czystą przyjemnością, a sama gra szybko się nie nudzi.

Ciekawostką jest zastosowana w aplikacji technologia, dzięki której pogoda w świecie nierealnym jest taka sama, jak za oknem w świecie rzeczywistym. Jeżeli więc robi się na dworze ciemno, również i w grze zachodzi słońce. Kiedy natomiast zaczyna w naszym mieście padać deszcz, taką samą sytuację pogodową można dostrzec w Frognest.

League of Heroes znaleźć można w AppStore. Gra jest bezpłatna, lecz w jej trakcie skorzystać można z różnego rodzaju udogodnień przygotowanych dla osób, które gotowe są wydać na wirtualne przedmioty prawdziwe pieniądze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button