Languinis: Match and Spell – takiego połączenia jeszcze nie było!

Languinis: Match and Spell to niesamowite połączenie match-3 z grą słowną. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować swoich sił w tej genialnej aplikacji, koniecznie nadróbcie zaległości :)

egweg

Świat inspirowany jest Aztekami, więc pewnie wiecie, czego możecie się spodziewać w kwestii tematyki. Grafika jest na wysokim poziomie, więc wszystkie marudy powinny być zadowolone. Na obecną chwilę do pokonania jest 50 plansz, lecz etapy mają być systematycznie dodawane, co niezmiernie mnie cieszy.

Podczas zabawy naszym zadaniem jest wyszukiwanie maksymalnej ilości słów, by w konsekwencji móc pokonać bożka o imieniu Phoenix. W tym celu zaczynamy od skompletowania co najmniej trzech identycznych bloczków w pionie, bądź poziomie. Po wykonaniu tego zadania, elementy z planszy znikają a na ich miejscu pojawiają się litery.

evgqe

Litery potrzebne nam są do tworzenia wyrazów. Oczywiście nie mogą to być byle jakie słowa. Muszą być znane słownikowi angielskiemu i składać się do najmniej z trzech liter.

Przed rozpoczęciem zabawy mamy wskazane misje. Czasem wystarczy osiągnąć wskazany wynik punktowy, a innym razem znaleźć kilkanaście zamaskowanych wyrazów. Tak, czy inaczej – nie obędzie się bez logicznego myślenia.

vgqegq

Autorzy dodali do zabawy power-upy oraz specjalne karty, dzięki którym rozgrywka jest urozmaicona. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat Languinis, więc w tym momencie się zamykam i zachęcam Was do testowania :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Languinis: Word Puzzle GameTilting Point LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button