Krzyżówki Plus – nowa odsłona polskiej aplikacji

Co robić, gdy na dworze pogoda ponura, a znajomi akurat nie mają w tym momencie dla nas czasu? Odpowiedź jest prosta: wziąć do ręki smartfona, rozsiąść się wygodnie w fotelu i postarać się rozwiązać jedną z mobilnych krzyżówek przygotowanych przez Polaków z INFOR IT.

Krzyżówki Plus to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią zabijać nudę różnego rodzaju rozwijającymi intelekt łamigłówkami. Nowa odsłona opisywanej produkcji przede wszystkim charakteryzuje się całkowicie odmienionym, barwnym wyglądem oraz zawiera jeszcze więcej plansz, co zapewnia zabawę na najwyższym poziomie przez wiele długich godzin.

Łamigłówki w produkcie mobilnym od INFOR IT podzielone zostały na dokładnie pięć poziomów trudności. Dzięki temu można wybrać sobie taką krzyżówkę , na jakiej rozwiązanie mamy w danym momencie ochotę. W końcu chyba nie ma nic gorszego od trudnej krzyżówki w paskudny dla człowieka dzień, prawda? ;)

Podstawowy pakiet krzyżówek dostępny w aplikacji przeciętnemu użytkownikowi starczyć powinien na przynajmniej kilkanaście dni. Dla bardziej wymagających osób przygotowano specjalne pakiety plansz dodatkowych. Niektóre z nich są bezpłatne, a za inne trzeba zapłacić. Cena ich nie przekracza jednak 4 złotych, czyli nie jest z całą pewnością wyższa od tej, jaką każą nam zapłacić wydawcy różnego rodzaju pism z łamigłówkami.

Krzyżówki Plus dostępne są w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Spokojnie możemy więc aplikację tę wykorzystać również jako edukacyjne narzędzie pozwalające nam poszerzyć zasób słownictwa w języku obcym.

Kolorowa oprawa graficzna zastosowana w opisywanej produkcji przypadła nam do gustu. Plansze nie są czarno-białe i nużące, dzięki czemu rozwiązywanie krzyżówek na ekranie urządzenia mobilnego sprawia przyjemność.

Musimy również pochwalić twórców Krzyżówek Plus za to, że postanowili oni umieścić w swoim programie nie jeden, lecz kilka typów krzyżówek. Rozwiązywać można tutaj klasyczne szarady, jolki, krzyżówki panoramiczne lub krzyżówki kształtne. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Program z tego wpisu znajdziecie w AppStore. Jest on do pobrania za darmo. Zainstalujcie, przetestujcie i sprawdźcie czy nasza ocena zgadza się z Waszą.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button