KlickPop Puzzle Panic – 60 sekund bloczkowego szaleństwa

KlickPop Puzzle Panic to gra zręcznościowo-logiczna z kategorii match-3. Jeśli przepadacie za układankami, a dodatkowo lubicie rywalizować z czasem, z pewnością aplikacja z tego wpisu przypadnie Wam do gustu.

vwvbw

W KlickPuop Puzzle Panic przychodzi nam zbijać kolorowe bloczki z różnymi symbolami. Teoretycznie do zaliczenia mamy 24 zadania, lecz wcale nie jest tak, że gra składa się z 24 leveli. Żeby móc osiągnąć cel, należy skorzystać z power-upów. Te z kolei kosztują. By móc je wykupić, trzeba zdobyć pieniążki. By zdobyć pieniążki, należy oczyścić planszę z bloczków.

Na zabawę mamy 60 sekund. W tym czasie wybieramy sobie symbole, jakimi będziemy się zajmować i zaczynamy zabawę. Jeżeli widzimy, że ekran jest zapełniony w większości plusami, aktywujemy na dolnym pasku niebieski kwadrat ze wspomnianym wzorem. Takie zagranie umożliwia aktywność jedynie w zakresie bloczków oznaczonych plusikami.

dvd

Chcąc przestawić się na koło, należy analogicznie pacnąć w pomarańczowy guzik na dole, by móc działać w tym zakresie. W ten właśnie sposób poruszamy się przez 60 sekund, w międzyczasie korzystając z uzyskanych power-upów w postaci dodatkowego czasu, czy wybuchów.

Kiedy uda nam się już zdobyć odpowiednią ilość pieniążków, będziemy mogli spróbować swoich sił w wyzwaniach. Najczęściej sukces powiązany jest z zakupieniem ulepszeń. Te nie są szczególnie drogie, więc po krótkim wstępie można sobie na nie pozwolić.

dvvvvvv

Gra nie jest wyjątkowa. To normalna zręcznościówka, zmuszająca do szybkiego myślenia i działania. Różnica w porównaniu do innych match-3 polega na tym, że w KlickPop Puzzle Panic możemy pacać nawet w pojedyncze bloczki. Czyli podsumowując mój cały wywód – produkcji daleko jest do ,,dopasuj 3″ :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button