King’s Empire – liczą na Ciebie, Królu!

Zostałeś nowym królem. Ludność po ciężkiej wojnie została pozbawiona domów. Twoim zadaniem będzie odbudowanie imperium. King’s Empire to gra strategiczna, w której jednoczymy się z graczami z całego świata. Jeżeli lubicie zabawę online, z czystym sumieniem mogę polecić Wam opisywaną produkcję.

Na początku będziecie mieć do wykonania proste questy, polegające na przykład na zbudowaniu kilku kwater i ulepszeniu ich do określonego poziomu. Za każde zadanie otrzymujecie premię, w postaci drewna, czy innych surowców naturalnych.

Podczas gry będziecie mieć okazję na wcielenie się w postać dobrego króla, który stara się pomóc swoim podwładnym w osiągnięciu dogodnego życia. Wszystkie budynki na planszy nadają się do odbudowy. Znajdziecie tam zarówno budynki mieszkalne, warsztaty pracy, jak i kościoły.

Na początek dostajecie pewien zapas surowców, który powinien wystarczyć na rozpoczęcie budowy. Kolejne konstrukcje będziecie już wnosić za zarobione pieniądze. Najlepszym sposobem na zarobek jest wypełnianie zadań, jakie pojawiają się w grze. Jak widzicie, nie są one trudne.

Aby być w pełni samowystarczalnym, warto skupić rekonstrukcję miasta również na kopalniach. Ludność przybyła powinna mieć miejsca pracy. Kopalnie taką możliwość zapewniają. Dodatkowo, dają nam szansę na zwiększenie surowców, dzięki czemu ciągła budowanie nie będzie problemem.

Podczas gry z pewnością spotkacie się diamentami. Znana zamienna waluta jest niezwykle ekskluzywna. Można nią przyspieszyć budowę, bądź postawić takie konstrukcje, których za normalne, wirtualne pieniądze nie można by było kupić. Oczywiście diamentów mamy wyjątkowo mało. Jeżeli Wasz portfel kipi od złotówek, możecie zafundować sobie kilkaset świecidełek, aby szybciej rozbudowywać miasto.

Pod względem graficznym aplikacja studia Tap4Fun prezentuje się bardzo dobrze. Autorzy zadbali o to, aby gracze mogli spędzić długie godziny bez odczucia nudy. Ja osobiście nie przepadam za grami strategicznymi, lecz potrafię rozróżnić te nadające się do gry, od gniotów. King’s Empire zdecydowanie zasługuje na miano świetnej produkcji!

icon
King's Empire (Deluxe)YoFun. LTDGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button