Kids Toy Car – aplikacja samochodowa dla dzieci

Jeżeli Wasz maluch lubi  bum bumy, powinniście sprezentować mu darmową aplikację Kids Toy Car, w której dziecko może pobawić się wszystkimi przyciskami, jakie znajdzie w samochodzie. Jest to bezpieczne zezwolenie na małe szaleństwo na drodze.

Kiedy naciśniemy przycisk ,,play”, znajdziemy się we wnętrzu autka. Samochód stoi bezpiecznie z boku zaśnieżonej drogi i czeka na instrukcje małego gracza. Wszystko w środku jest kolorowe i wesołe.

Samochód obfituje w przeróżne przyciski, które umożliwiają dziecku zaznajomienie się z różnymi funkcjami, do których tata nigdy nie pozwalał zaglądać. W produkcji nie zabrakło świateł awaryjnych, klaksonu, uchylanych szyb, pedału z gazem i hamulcem, przycisku do otwierania bagażnika, światełka nad lusterkiem wstecznym, nawiewu powietrza z dworu, oraz wielu innych interesujących gadżetów.

Jestem wręcz przekonana, że każdy maluch będzie zachwycony możliwością podotykania każdego przycisku. Co więcej – będzie miał okazję na poprowadzenie auta po zimowej trasie. Wystarczy odpalić silnik, nacisnąć pedał gazu i już! Poruszając kierownicą zmieniamy kierunek jazdy.

Wielkim plusem aplikacji jest to, że wszystko, czego dziecko dotknie, wydaje jakiś charakterystyczny dźwięk – specyficzne klikanie podczas stania na awaryjnych? Malec z pewnością to zapamięta i zabłyśnie tatusiowi podczas jazdy w foteliku :)

Aplikacja godna polecenia dla wszystkich małych fanów samochodów. Jeżeli chcecie zapewnić swojemu maluchowi świetną zabawę, pokażcie mu Kids Toy Car a z pewnością będzie zajęty przez najbliższą godzinę. Tu wszystkiego można dotknąć!

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button