Streetfood Tycoon – przydrożna budka z jedzeniem

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak dają sobie radę sprzedawcy w przydrożnych budkach w sytuacji, gdy na ulicy panuje wieczny tłok i w kolejce ciągle stoją ludzie? W Streetfood Tycoon będziecie mieli szansę się o tym przekonać. Zakładajcie fartuch i zabierajcie się do roboty!

11  Zobaczcie – na powyższym obrazku widzicie Wasze miejsce pracy. Wygląda to tak, że klienci wchodzą Wam drzwiami i oknami, niektórzy są mili i wyrozumiali, inni chamscy i niecierpliwi. Co chwila kończą Wam się jakieś produkty, musicie je uzupełniać niezależnie od tego, czy stoi przed Wami klient, czy nie. Zabrudziła Wam się tacka? Ojej! Musicie ją natychmiast wytrzeć – co będzie, kiedy wpadnie sanepid i sprawdzi warunki, w jakich tworzycie dania dla klientów?

To tylko kilka epizodów z opisywanej aplikacji, z którymi będziecie mieć do czynienia. W każdym etapie macie do wykonania pewne zadania. Przychodzą do Was goście z gotowymi zamówieniami. Musicie jak najszybciej stworzyć jedzenie, jakiego oczekują – jeżeli będziecie się ociągać – odejdą i raczej nie będą chętnie wracać.

Co kilka etapów do Waszego menu dochodzą inne potrawy. Musicie się szybko nauczyć proporcji i rodzajów sosów, aby podawać klientom to, czego oczekują.

aa

W sklepie dla gracza możecie kupować różnego rodzaju dodatki, które będą przyciągać gości. Pamiętajcie również o atmosferze – muzyka grająca w tle z pewnością świetnie zadziała na gości, którzy z natury są niecierpliwi. Taka muzyka sprawi, że dostaniecie kilka sekund gratis do kompletowania zamówienia.

Aplikacja z pewnością przypadnie do gustu dzieciakom. Przydrożne budki zawsze sprawiały, że na dziecięcych twarzach gościł uśmiech ;)

Pobierz Streetfood Tycoon w Google Play.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button