Kano – nieokrzesany wulkan w akcji

Kano to gra zręcznościowa, która może towarzyszyć graczowi w każdej wolnej chwili jako świetna forma relaksu. Studio Glitche postarało się o prostą apkę, niewymagającą szczególnego nakładu myślowego, lecz szybkiego działania.

veqevqe

Jak widzicie, Kano jest kolorowe i przyjazne wizualne. Nie do końca mogę powiedzieć, że to samo tyczy się innych elementów. O tym jednak za chwilę. Na początku warto wspomnieć o zasadach i samym zamyśle.

Naszym celem jest powstrzymanie erupcji wulkanu. Zatrzymujemy wypływającą lawę tak długo, jak to tylko możliwe, manewrując kraterem. Na szczycie wulkanu znajdują się kolorowe bloczki. Wylatujący z otworu obiekt jest w pewnym kolorze. Naszym zadaniem jest takie obracanie platformy, by odbijający się fant zawsze trafiał w prawidłową barwę.

rw

Jeżeli popełnimy błąd, jeden z kolorów zapada się, pozostawiając dziurę wypełnioną lawą. To zwiększa szanse na porażkę, przez co robi się naprawdę trudno. Na szczęście co jakiś czas możliwe jest przywrócenie bloczków na miejsce i zgarnianie złotych monet.

Zabawa może nie mieć końca. Jest przyjemna i pozbawiona mikropłatności. Jeśli szukacie czegoś, co zajmie Was na pewien czas a dodatkowo sprawi wiele radości i nauczy szybkiej reakcji, polecam :)

icon
KANO - GameClubGameClub Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button