Kalkulator nawodnienia – czy pijesz odpowiednio dużo?

Kalkulator nawodnienia to narzędzie przeznaczone dla każdego człowieka, który chce żyć zdrowo. Dzięki niemu można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, które zwykle gdzieś umykają, kiedy tak naprawdę są kluczem do zrozumienia funkcjonowania swojego organizmu.

W aplikacji od Digital Touch podajemy kilka podstawowych parametrów, jak na przykład płeć, laktacja, ciąża, wzrost, waga i tryb życia (aktywny, siedzący). Na podstawie tych prostych danych, kalkulator obliczy prawidłowy poziom spożywanych płynów i na bieżąco będzie nas informował o prawidłowościach, bądź nieprawidłowościach z tym związanych.

 de

Po pierwszych chwilach spędzonych w narzędziu, dodajemy informację na temat płynów spożytych do tej pory. Spokojnie – mimo tego, że to apka Żywca (wody, nie piwa :P ), nie występują w niej same bezsmakowe napoje ;) Możemy dodać herbatę, kawę, napoje gazowane z cukrem, bądź bez niego, oraz ilość liczoną w szklankach.

Prowadząc taki dziennik, jesteśmy w stanie monitorować swoje zdrowie. Program wskazuje objawy odwodnienia, bądź nadmiernego nawodnienia organizmu. Twórcy przygotowali zestaw testów, dzięki którym w każdej chwili możemy sprawdzić swoją koncentrację. Do dyspozycji są mini-gierki, po zakończeniu których zostajemy poinformowani o wynikach.

dee

Jeżeli poszło nam średnio, aplikacja wskaże prawdopodobne powody i pewnie zaproponuje rozwiązanie w postaci odpowiedniego nawodnienia organizmu. Ja, jako osoba, która niezbyt często korzysta z aplikacji zdrowotnych, raczej rozstanę się z tytułem. Osoby chcące żyć zdrowo, a nie posiadające zbyt dużo czasu na notowanie różnych rzeczy, z dużym prawdopodobieństwem zachwycą się opisywanym dziełem.

eeee

Wygląd apki jest przyjemny dla oka, przez co korzystanie z niej to czysta radość. Nie trzeba uruchamiać jej co chwilę. Wystarczy raz dziennie wpisać potrzebne dane, by w kalendarzu widzieć poziom swojego nawodnienia na przestrzeni tygodni, a następnie zrobić w głowie małą analizę i samemu stwierdzić, czy faktycznie porady autorów był przydatne i czy przełożyły się na życie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Kalkulator nawodnieniaDIGITAL TOUCH SP Z O OHealth & FitnessBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button