Kalkulator Kredytowy – oblicz swój kredyt

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest znaleźć nam osoby, które nie mają problemów z kredytami. Kryzys dopadł praktycznie każdego. W Polsce podobno jest to nieodczuwalne, lecz tutaj kryzys był zawsze. Przed nami aplikacja polskiego studia, która sprawdza się tylko w niewielu sytuacjach, lecz w znacznej ilości Polaków przyda się chociaż raz. Niestety.

Cóż więc oferuje nam kalkulator kredytowy? Na pewno każdy z was domyślił się już choćby mniej więcej czym jest ta aplikacja. Służy ona głównie do obliczania wysokości naszych rat kredytowych. Te jak wiadomo mogą być spłacane w dwojaki sposób. Stałe raty, które nie zmieniają się z czasem, jak sama nazwa wskazuje, oraz takie, które są coraz to mniejsze każdego miesiąca.

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy podać kolejno, kwotę kredytu, jego oprocentowanie nominalne, wybrać okres kredytowania w latach bądź miesiącach oraz wybrać typ rat. Chodzi tutaj o to, czy mają one być malejące, czy równe. To tyle no i w sumie tylko tyle.

Nie widać żadnych błędów w aplikacji. Jeśli ściągniemy najnowszą wersję, to na pewno ich nie będzie. We wcześniejszych raportowano problemy z tym, że zamiast równych rat pokazuje malejące i na odwrót. Należy na to zwrócić uwagę. Wszystko jednak działa bardzo poprawnie i nie ma kłopotów ze stabilnością.
Pamiętajmy jednak, że to co zaproponuje bank może się jednak różnić od tego, co przygotowali nam twórcy aplikacji. To tylko prosta symulacja tego, co może nas czekać, żebyśmy nie byli zaskoczeni podpisując już umowę kredytową. Warto takie rzeczy wiedzieć i sobie wszystko dobrze zaplanować. Możemy uniknąć w przyszłości kłopotów finansowych.

Aplikacja z darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button