Silent Film Director – stwórz własny niemy film

Lubicie nagrywać różnego rodzaju filmy swoim smartfonem, a do tego jesteście miłośnikami kinematografii w stylu retro? W takim razie w tym wpisie znajdziecie coś dla siebie. Opiszemy w nim bowiem aplikację Silent Film Director, którą można obecnie pobrać z AppStore zupełnie za darmo, a która wciągnąć powinna wszystkich reżyserów-amatorów.

Silent Film Director to narzędzie, dzięki któremu można tworzyć filmy w stylu retro, czyli po prostu – filmy nieme. Wprawdzie program nie oferuje jakichś zaawansowanych funkcji, ale potrafi zająć sporą ilość czasu miłośnikom kinematografii, a także pozwala na urozmaicenie kręconych przez nas do tej pory filmików.

Opisywany przez nas program dostępny jest w wersji podstawowej i profesjonalnej (wykupienie jej kosztuje 0,79€). Czym one się różnią? Jak nietrudno się domyślić, swoimi możliwościami.

W „Standard Mode” nasze umiejętności reżyserskie zostają ograniczone, gdyż oferuje on jedynie tworzenie filmiku z jednego ujęcia. Wersja „Pro” pozwala natomiast na stworzenie filmu z kilku zrobionych przez nas materiałów video, a dodatkowo umożliwia dodawanie charakterystycznych czarnych tabliczek, w których najczęściej zamieszcza się opis pokazywanej sytuacji.

Sam proces tworzenia własnego filmu nie jest skomplikowany. Po wybraniu interesującej nas wersji programu, ustawiamy podstawowe parametry dla naszego video. Możemy tutaj ustalić, jaka ma być jakość naszego filmiku, który z dostępnych efektów w nim zastosujemy, a także jaka muzyczka ma lecieć w jego tle. Następnie pozostaje nam już tylko załadowanie materiałów, dodanie tabliczek (jeśli to możliwe) i Voilà!

Po skończeniu naszej pracy z konkretnym filmem możemy, oczywiście, za pomocą Silent Film Director udostępnić swoje dzieło na Facebooku, YouTube bądź też po prostu zachować je w pamięci smartfona.

Tak, jak wspomnieliśmy, Silent Film Director można z AppStore pobrać przez określoną ilość czasu zupełnie za darmo. Jeśli więc uważacie, że program przypadnie Wam do gustu, nie czekajcie dłużej i już teraz zainstalujcie go na swoim iPhonie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button