Jakosc powietrza w Polsce – jak bardzo zanieczyszczone jest obecnie powietrze?

Kraków oficjalne przestaje być stolicą smogu. Od teraz również warszawiacy systematycznie badają jakość powietrza, bowiem to w ostatnich czasach uległo dramatycznemu pogorszeniu. Jak się okazuje, nie tylko Kraków i Warszawa borykają się z trudnościami w zachowaniu dobrych warunków… oddechowych – jest alarmująco w całej Polsce. Żeby wiedzieć jak planować swój dzień na wolnym powietrzu, warto zaopatrzyć się w Jakosc powietrza w Polsce.

Aplikacja nie jest jakoś szczególnie ozdobiona – to dobrze, bo od tego typu narzędzi nie wymaga się tego, by ,,wyglądały”, lecz przekazywały rzetelne informacje. A o to akurat w opisywanej produkcji nie trudno. Sprawdziłam wszelkie wskaźniki samodzielnie w warunkach warszawskich i jestem zachwycona. Ale po kolei.

Co oferuje nam Jakosc powietrza w Polsce? Przede wszystkim informacje o tym, jakie powietrze mamy obecnie w miejscu przebywania (aplikacja zbiera dane z najbliższej stacji badawczej). Poza ogólnymi stwierdzeniami: bardzo dobre, dobre, umiarkowane, dostateczne, złe i bardzo złe, widzimy diagramy z podziałami na dni i godziny.

Co ważne – twórcy postanowili użytkowników również czegoś nauczyć. Wszystko opatrzone jest legendą i opisane w zwięzły i bardzo przyswajalny sposób. Będąc zielonym w temacie jakości powietrza, można nabrać porządnej wiedzy w nie więcej, jak 5 minut wertowania kolejnych zakładek apki.

Jeżeli chcecie wiedzieć, czy aktualny stan powietrza sprzyja aktywności fizycznej, umożliwia wykonywanie zadań na dworze, czy ma dobry/zły wpływ na Wasze zdrowie (i życie), koniecznie pobierzcie Jakosc powietrza w Polsce i nie dajcie się podłemu smogowi!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button