Jak znaleźć idealne połączenie lotnicze? WhichAirline kontra Skyscanner

Kolejny odcinek „Operacji: Aplikacji!”  to cztery nowe apki. Na początek Facebook Home na Androida. Głównym zadaniem tego programu jest informowanie nas na bieżąco o tym co dzieje się u naszych znajomych. Aplikacja powstała z myślą o wszystkich miłośnikach tego najpopularniejszego portalu społecznościowego i oficjalnie jest dostępna tylko dla kilku najnowszych modeli smartfonów. Angelika znalazła w niej sporo wad, ale i kilka zalet. Chcecie się przekonać, co to takiego ten Facebook Home? To może zanim pobierzecie program, obejrzyjcie ten odcinek i przekonajcie się czy warto.

Sequence 01_7
Zaś HowStuffWorks to podręczne źródło wiedzy o świecie. Aplikacja jest skierowana do wszystkich ciekawskich. Dzięki niej znajdziemy odpowiedzi na wiele niezwykłych pytań jak np. „Czy można przedawkować wodę?”. Przygotowane materiały są bardzo różnorodne: artykuły, filmy, podcasty, cytaty, ciekawostki, a nawet quizy, dzięki którym sprawdzimy naszą wiedzę i intuicję.

A na koniec odcinka pojedynek. Ponieważ w końcu nadeszły wakacje, Angelika postanowiła przetestować programy, które warto mieć pod ręką podczas planowania zagranicznych wyjazdów. Mam na myśli wyszukiwarki najlepszych połączeń lotniczych. Skonfrontowano dwie: WhichAirline i Skyscanner. Która ma więcej przydatnych opcji? I czy to ona wygrała starcie?

Zobacz nowy odcinek pod tym linkiem. A już za tydzień poznamy programy, które poprawią wydajność naszych smartfonów! Miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button