Island Experiment – zbieraj fanty i odkrywaj kolejne części wyspy

Fabuła gry jest dość okrojona, lecz dowiadujemy się w niej, że grupka szalonych naukowców postanowiła przeprowadzić niebezpieczny eksperyment na jednej z wysp. Jak to ma się do praktyki? Naukowcy to grupa przyjaciół, która penetruje zarośniętą wyspę w poszukiwaniu skarbów. Niebezpieczeństwa, jakie spotykamy w grze to przede wszystkim jadowite węże, metalowe pułapki, oraz inne.

By sprawić się dobrze, musimy ostrożnie stawiać każdy krok i dbać o to, by nasi podopieczni mieli co jeść i pić. By zbudować jakikolwiek szałas, należy najpierw znaleźć przedmioty, które się do tego nadadzą – u główną role odegrają liany zebrane z drzew, woda z jeziora, drewno z lasu itp. Zabawa w Island Experiment jest baaardzo przyjemna.

le

Island Experiment to gra strategiczna, w której jesteśmy zdani na samych siebie. Dysponujemy ograniczoną ilością pracowników (4) i tylko z ich siłami możemy odkrywać kolejne części wyspy. Każde zadanie wymaga od naukowców poświęcenia energii. Jeżeli nie będą mieli co jeść, nie zrobią tego, co im nakażemy.

By temu zapobiec, należy najpierw zbudować farmę, która będzie produkować żywność. Co kilka bądź kilkanaście minut otrzymamy zapas jedzenia. Do wybudowania niektórych obiektów potrzebne są specjalne surowce. Te zwykle znajdujemy w krzakach.

Za wykonane zadania dostajemy premie. Questy widoczne są z lewej strony ekranu i bardzo łatwo możemy się między nimi poruszać. Główną atrakcją na wyspie jest piramida. To własnie do niej staramy się kierować. Niebezpieczeństwa spotykane po drodze często hamują nasz zapał i zmuszają nas do wybrania okrężnej drogi.

Podsumowując – gra od Crazy Bit to naprawdę fajny zabijacz czasu. Jeżeli lubicie strategie, szczerze polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button