iSing.pl – świąteczna aplikacja na Androida i iOS

Kojarzycie stronę iSing.pl? Ja powiem szczerze, że do tej pory nie miałam przyjemności zaglądać w jej progi. Dopiero miła aplikacja o wątpliwie krótkiej nazwie Kolędy i życzenia świąteczne – iSing.pl zachęciła mnie do odwiedzenia portalu. Okazało się, że nie wspiera on iOS’a, ale można spokojnie pobrać aplikację, dzięki której w jednym miejscu będziemy śpiewać, tworzyć i rozsyłać radosne wieści.

wdqw

W opisywanej w tym wpisie apce, użytkownik może robić wiele ciekawych rzeczy związanych – oczywiście – ze świętami. Do dyspozycji ma 45 utworów zarówno polskich, jak i zagranicznych, które może śpiewać w dowolnej chwili. Apka jest przystosowana do karaoke – nie usłyszymy w niej więc oryginalnego wokalu – jedyne na co możemy liczyć, to chórki.

Do wyboru mamy ścieżkę z linią melodyczną, bądź bez niej. Na ekranie pojawia się tekst, kropka informuje nas o momencie wejścia w muzykę, a z głośników wydobywają się przyjemne dźwięki.

qd

To rzecz pierwsza. Kolejna opcja to przeglądanie tekstów kolęd. Jeżeli chcemy wcześniej przygotować się do śpiewania, możemy spokojnie i za darmo poczytać słowa w małym notesiku.

I na koniec najbardziej społecznościowa opcja, a mianowicie tworzenie kartek z daną ścieżką dźwiękową, wpisywanie życzeń (bądź wybranie gotowca), wskazanie adresata, oraz wysłanie całości przy pomocy maila, mmsa, Facebooka, Twittera, czy czego będziemy chcieli. Tego typu kartki nie są być może szczytem romantyzmu, ale lepsze to, niż nic, prawda?

qdwd

Aplikację oceniam bardzo dobrze, chociaż nie ukrywam, że trochę brakuje mi oryginałów śpiewanych przez wokalistów. Czasem fajnie jest posłuchać piosenki w całości, zanim człowiek zabierze się za jej nucenie do ,,gołej wersji”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button