Dash till Puff 2 – dynamiczna zręcznościówka dla miłośników hardkoru

Dash till Puff 2 to gra składająca się z 5 głównych epizodów podzielonych na 3 poziomy trudności. Rozpoczynając swoją przygodę z opisywaną w tym wpisie produkcją, nie liczcie na taryfę ulgową, czy banalną rozgrywkę. Żeby dobrze się bawić w Dash till Puff 2, trzeba się naprawdę postarać.

Główną bohaterką apki jest kulka, która (zależnie od planszy), porusza się w przedziwne sposoby. Czasem sterowanie nią to czysta przyjemność, a innym razem prawdziwa katorga. Ale przecież nie chodzi o to, by grało się łatwo. Im dalej, tym trudniej.

Tryb hard, oraz Impossible są zablokowane. Żeby je odblokować, należy zdobyć określony rekord w danej rozgrywce. Podczas zabawy możemy sprawdzać ilość zdobytych medali w każdej w 5 ,,dyscyplin”.

Epizody są różne pod względem nie tylko sterowania, ale przeszkadzajek, grafiki i ścieżki dźwiękowej. Nie można się nudzić. Teoretycznie nasze zadanie ogranicza się do dotykania i puszczania ekranu, w praktyce jednak jest to dużo bardziej skomplikowane, bowiem jak szybko się przekonujemy ,,skok” nie jedno ma imię ;)

Na naszej drodze do pobicia rekordu pojawiają się białe, świecące kulki. Jeżeli je zbierzemy, bilans punkty wyjdzie na plus i zaliczymy skomplikowany bonus.

Gra przeznaczona jest dla osób lubiących dynamikę w grach mobilnych. Nudy tu nie zaznamy, ale z czasem zdecydowanie musimy się zmierzyć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button