Infinity Space – odkrywaj kosmos

Gier związanych z kosmosem na rynku gier mobilnych jest całe mnóstwo. Prostych aplikacji, które nie wymagają zbyt wiele wysiłku nie zabraknie. Na platformę PC jest ich zdecydowanie mniej, bo tutaj wymaga się trochę ambitniejszych produkcji.

unnamed

A więc jak wynika z tego, co wyżej napisane, mamy do czynienia z prostą grą. Naszym zadaniem jest odkrywać kosmos, a konkretniej planety. Musimy sterować statkiem w ten sposób, żeby zbierać diamenty i kierować się ku konkretnym ciałom niebieskim.

W trakcie przemierzania przestrzeni kosmicznej będziemy musieli uważać na przeróżne przeszkody takie jak na przykład asteroidy, czy czarne dziury. Oczywiście to nie wszystko, co może nas tam spotkać. Nie ma tutaj paska życia. Każde uderzenie kończy się wybuchem naszego statku kosmicznego i śmiercią bohaterów.

Po uruchomieniu gry i przejściu do rozgrywki po lewej stronie wyświetli się trigger, którym sterujemy naszym promem komicznym. Dostajemy strzałeczkę, w którym miejscu musimy się udać i lecimy. W tym momencie kończą się wszystkie podpowiedzi. To jest właśnie istotą gry – odkrywanie. Wystarczy podlecieć w okolicę planety i od razu ląduje ona na koncie odkrytych.

Czym byłyby gry bez upgradeów? Wszechobecny ‘tuning’ statków, samochodów i czegokolwiek innego czym sterujemy w grze znalazł się i tutaj. Ulepszamy rakietę za zebrane wcześniej diamenty.

Gra wizualnie wygląda dość przyzwoicie. To prosta, dwuwymiarowa grafika z prostymi animacjami. Nie znajdziemy tutaj efektów specjalnych, czy niepotrzebnych przejaskrawień niektórych rzeczy. Dźwiękowo jest przyjemnie, lecz bez polotu.

Czy gra warta jest zagrania? Na pewno nie jest to pozycja, którą odradzamy. To raczej niczym niewyróżniająca się pozycja z Google Play. Oczywiście – wyposażona w mikropłatności, które widać na każdym kroku.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button