I Just Made Love – żona zrobiła Ci „niespodziankę”? No to powiedz o tym światu!

Na łamach naszego blogu można znaleźć sporą ilość recenzji bardzo użytecznych aplikacji. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy jednak wspomnieć o programie nieco mniej przydatnym, lecz za to bardzo ciekawym, szczególnie dla tych dojrzalszych Czytelników. „I Just Made Love” to aplikacja, w której możemy sprawdzić, gdzie w naszej okolicy ostatnio uprawiano seks, a także pochwalić się tym, jaką „niespodziankę” ostatniej nocy zrobiła nam nasza żona.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że opisywany w tym wpisie program nie spodoba się wszystkim stałym bywalcom naszego blogu. Dlaczego więc postanowiliśmy wspomnieć na łamach AppsBlog o „I Just Made Love”? Ponieważ uważamy, że jest to dość ciekawa aplikacja, która bardzo dobrze pokazuje, iż w dzisiejszym, nowoczesnym świecie nie ma mowy o jakichkolwiek tematach tabu.

I Just Made Love jest produkcją warszawskiego studia Sharq. Na oficjalnej stronie projektu znaleźć można jednak wpisy par z całego świata, choć, oczywiście nie oznacza to, że  nie znajdziemy na niej „seksualnych pamiątek” również i  naszych rodaków.

Sam pomysł na aplikację jest dość prosty: gdy tylko „zabawimy się” z naszym partnerem bądź partnerką, wstawiamy do programu wpis, w którym zaznaczamy miejsce naszego stosunku (poza konkretną ulicą zaznaczamy również jedną z czterech opcji: w domu, na zewnątrz, na łodzi, w samochodzie) i wykorzystane podczas niego pozycje. Możemy również napisać kilka słów podsumowujących nasze wrażenia.

Zastanawiacie się pewnie, po co w ogóle stwarzać takie programy, jak ten wymieniany w tym wpisie? Przyznamy się szczerze, że sami do końca nie znamy odpowiedzi na to pytanie. No ale jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jak lubią „bawić się” wasi sąsiedzi bądź znajomi ze studiów, to wypróbujcie I Just Made Love. W końcu jest to aplikacja całkowicie bezpłatna (AppStore i Google Play), tak więc nic nie tracicie na jej pobraniu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button