Baldur’s Gate – szczegóły dotyczące mobilnej premiery lata

Osoby śledzące na bieżąco wszelkie newsy dotyczące zapowiadanych gier mobilnych zapewne dobrze wiedzą o tym, że już latem tego roku ma w AppStore pojawić się premiera kontynuacji produkcji Baldur’s Gate. Wczoraj, to jest 30 marca, studia Beamdog i Overhaul Games zamieściły informacje, w których poinformowały o szczegółach dotyczących odnowionej wersji pierwszej części kultowej gry fabularnej.Jeżeli zatem jesteście ciekawi, co takiego będzie oferowała „świeża” edycja Wrót Baldura, to zachęcamy Was do przeczytania niniejszego wpisu.

Choć raczej nikt nie powie tego wprost, duży wpływ na popularność danej gry ma jej cena w sklepie. Dlatego właśnie już na samym początku postanowiliśmy napisać o tym, że Beamdog i Overhaul Games zapowiedziały, iż „Baldur’s Gate: Enhanced Edition” będzie można kupić za mniej niż 10 dolarów, co jest dobrą wiadomością dla tych, co dysponują raczej skromnym budżetem przeznaczonym na mobilne zakupy.

Warto napisać również o tym, iż twórcy kontynuacji kultowej gry fabularnej poinformowali wczoraj, że ich wciąż przygotowywany produkt będzie posiadał tryb gry dla wielu osób. Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie napisać Wam żadnych szczegółów dotyczących wspomnianego multiplayera.

Możemy jedynie z pewnością pokusić się o opinię, że rozgrywka wieloosobowa w mobilnym „Baldur’s Gate” będzie miała duże szanse na stanie się prawdziwym hitem.

To, co na pewno ucieszy dużą część naszych Czytelników to fakt, iż „Baldur’s Gate: Enhanced Edition” będzie działać na każdej wersji iPada. Nie będziecie więc zmuszeni do wymiany swojego sprzętu, by pograć w ulubioną grę, której pierwsze wydanie miało miejsce w 1998 roku.

Na koniec jeszcze jedna dość istotna informacja – kontynuacja mobilnych Wrót Baldura będzie zawierała sporą ilość nowych questów, które mają – przynajmniej według Beamdog – zapewnić kilkadziesiąt godzin rozrywki na najwyższym poziomie.

Beamdog i Overhaul Games

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button