„How to Tie a Tie” nauczy Cię wiązać krawat

Jeżeli garnitur nie jest Twoim strojem codziennym i zakładasz go raz, bądź kilka razy, w roku, to zapewne nie opanowałeś jeszcze sztuki wiązania krawata i niemal zawsze przed włożeniem eleganckiego stroju biegniesz do swojego taty, by pomógł Ci z popularnym dodatkiem do koszuli. Oczywiście, nie ma nic złego w korzystaniu z rad osoby bardziej doświadczonej. Wydaje nam się jednak, że każdy mężczyzna powinien się kiedyś wreszcie usamodzielnić i dlatego właśnie chcemy dzisiaj przedstawić Wam interesujący poradnik na  Androida, dzięki któremu wiązanie krawata staje się niezwykle proste.

Dla niektórych z Was korzystanie z aplikacji z instrukcją wiązania krawata może wydawać się głupie bądź niepraktyczne. Program „How to Tie a Tie” jest jednak ostatnio bardzo popularny w Google Play, co pokazuje, że wiele osób z jego rad korzysta. Czytając natomiast opinie o nim można dojść do wniosku, że przedstawiane przez niego sposoby naprawdę się sprawdzają i są godne uwagi.

Po uruchomieniu opisywanej przez nas aplikacji naszym oczom ukazuje się swego rodzaju Menu, w którym mamy możliwość wybrania interesującego nas węzła. Do wyboru jest aż 12 sposobów wiązania krawata. Oczywiście, każdy z nich jest w Menu przedstawiony w postaci obrazka oraz krótkiego opisu. Nie powinniście więc mieć większego problemu z dobraniem odpowiedniego typu wiązania.

Jeśli chodzi natomiast o samą instrukcję, to sprawa jest prosta i nie potrzeba tu chyba wielu wyjaśnień. W momencie, gdy zdecydujecie się na jeden ze sposobów wiązania krawata na ekranie pojawi Wam się poradnik, który krok po kroku pokaże jakie ruchy wykonywać, by Wasz dodatek do koszuli wyglądał elegancko.

Poza zdjęciami, w instrukcji występuje także słowne zademonstrowanie każdego z kroków.  Program jest, niestety, w angielskiej wersji językowej. Słówka w nim używane nie są jednak na tyle trudne, by osoby uczące się anielskiego miały jakiś problem ze zrozumieniem któregoś z ruchów.

„How to Tie a Tie” dostępne jest w Google Play w dwóch wersjach: płatnej i bezpłatnej. Ta pierwsza kosztuje trochę ponad 6 złotych i usuwa z aplikacji czasem przeszkadzające reklamy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button