Pair – micro-serwis społecznościowy dla par

Czy chcieliście kiedyś mieć swego rodzaju własnego Facebooka, z funkcji którego moglibyście korzystać tylko Wy sami i Wasza druga połówka. Jeżeli tak, to musicie wiedzieć, że micro-serwis społecznościowy dla par może stworzyć tak naprawdę każdy z nas! I nie potrzeba do tego jakiejkolwiek wiedzy z programowania, a jedynie świetnej aplikacji, którą w AppStore i Google Play można znaleźć pod nazwą „Pair”.

Mimo że Facebook daje nam, oczywiście, możliwość kontaktowania się ze swoją ukochaną osobą, zamieszczane przez nas na tablicy posty czy zdjęcia może zobaczyć każdy internauta, a nie zawsze tego chcemy. Dlatego właśnie „Pair” wydaje się być ciekawą opcją dla każdego, kto zawsze chce być w kontakcie ze swoją dziewczyną bądź swoim chłopakiem, a do tego ceni sobie własną prywatność.

Ogólnie rzecz ujmując, można z całą pewnością nazwać „Pair” micro-serwisem społecznościowym. Opisywana przez nas aplikacja oferuje bowiem opcje dostępne na większości „społecznościówek”, lecz przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla dwóch osób.

W programie stworzonym przez TenthBit możecie więc pisać posty na tablicy, publikować swoje aktualne zdjęcia, filmy czy udostępniać swoją obecną lokalizację (z tym trzeba czasem uważać, szczególnie jeśli się mówi, że zastało się w pracy na nadgodzinach, a pojechało się na grilla do znajomego ;)) i nikt więcej – poza wybraną przez Was osobą – nie będzie mógł owych  „wypocin” zobaczyć.

Warto wspomnieć także o tym, że „Pair” umożliwia nam prowadzenie video konferencji z naszą dziewczyną (bądź chłopakiem, wiadomo), a także pozwala nam na wirtualny pocałunek,  polegający na tym, że obie osoby w tym samym momencie przykładają do ekranu palec, a telefon zaczyna w odpowiednim momencie wibrować (nie do końca rozumiemy tę opcję, ale napisać o niej trzeba, bo niektórych może zainteresować).

Podczas testu programu naszą uwagę przykuła jeszcze jedna funkcja –  funkcja rysunku. Pozwala ona na wykonywanie na naszej tablicy dowolnych malunków, tworzonych przy pomocy palca. Możecie nam wierzyć, że serce narysowane na telefonie także potrafi zrobić wrażenie na drugiej połówce. A jeśli Was nie przekonaliśmy, to spróbujcie sami.

„Pair” jest aplikacją całkowicie darmową. Możecie pobrać ją z AppStore i Google Play.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button