Hotels.com – znajdź hotel na wakacje

Rozpoczął się okres wakacyjny. Wiadomo, że teraz miliony Polaków ruszy w świat albo w inną część kraju, by po prostu wypocząć. Odpoczynek przyda się każdemu. Niestety nie każdy może sobie na niego pozwolić. :( No cóż, ale jeśli możesz i już wybrałeś sobie odpowiednie miejsce, gdzie chciałbyś wyjechać, to na pewno będziesz poszukiwał hotelu. To umożliwia nam aplikacja hotels.com, która dostępna jest na systemy Android i iOS. Niesamowicie przydatna rzecz podczas choćby służbowych wyjazdów, gdy nie wiemy gdzie będziemy spać.

Przejdźmy więc do tego z czego składa się sama aplikacja. Na ekranie startowym widzimy 4 proste opcje. Pierwsza z nich umożliwia nam wyszukiwanie lokalnych promocji. Jesteśmy wtedy proszeni o włączenie GPS, by pokazać te najbliższe. Niestety w okolicy Poznania nie znaleziono ani jednej. Przejdźmy więc do kolejnej i najważniejszej funkcji jaką jest wyszukiwanie hoteli. Podajemy lokalizację, albo odczytujemy ją z GPS. Wtedy to możemy podać czas od zameldowania, ile nocy chcemy spać i ilu osobowy ma być pokój. W bazie mamy 140 tysięcy hoteli z 200 krajów. Imponująca liczba. Po wybraniu danego hotelu, których lista wyświetli się po wyszukiwaniu dostajemy jego lokalizację, zdjęcia oraz ofertę, ciekawe miejsca w pobliżu, czy wyposażenie. Do tego dochodzą także opinie ludzi, którzy spali już tam wcześniej. Często są one w języku angielskim, lecz nie powinno być kłopotów z zrozumieniem. Po uzyskaniu potrzebnych informacji możemy zarezerwować lub zadzwonić do hotelu. Bardzo prosto i szybko.

Kolejne funkcje to logowanie i informacje o swoich rezerwacjach, które są przechowywane właśnie na naszym koncie.

Aplikacja działa bez żadnych kłopotów, wyszukuje odpowiednie hotele i nie było żadnych problemów. Polecamy szczególnie podczas wakacji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button