Horse Haven – prowadź prawdziwy raj dla koni

Konie to piękne zwierzęta, którymi zachwycają się ludzie na całym świecie. Populacja jednak dzieli się na osoby ufające tym wielkim zwierzętom, i na te, które boją się koni. Ja osobiście należę do tej drugiej grupy i niechętnie spoglądam w końskie oczy. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że po grze w Horse Haven moje przekonania odrobinę się zmieniły :)

Naszym zadaniem w produkcji studia Ubisoft jest zadbanie o to, by konie miały na ziemi prawdziwy raj. W tym celu budujemy specjalnie dla nich przeznaczone budowle, dbamy o zaopatrzenie we własnym zakresie i opiekujemy się zwierzętami.

Przychodzi nam produkować żywność, wybierając najpierw odpowiednie pola uprawne, powiększać gospodarstwo, zaglądać do stajni w celu zmiany podłoża w boksie, karmienia samodzielnie nazwanego konia, jego szkolenia, czy czesania.

Za wszystkie czynności otrzymujemy wartościowe podkowy podwyższający poziom naszego konia, oraz inne fanty, dzięki którym mamy szansę na awans w grze. Dzięki awansowi możemy kupować nowe budynki, siać rośliny, czy kupować sąsiednie tereny.

Oczywiście w strategii nie może zabraknąć mikropłatności – szczególnie w tej od Ubisoftu. Diamenty pozwalają nam na pominięcie niektórych akcji, przyspieszenie prac, czy wartościowe zakupy.

Jeżeli lubicie tego typu gry, a konie są Waszą pasją, polecam zabawę. Być może nie zgubią Was mikropłatności i będziecie mieć cierpliwość na oczekiwanie na spodziewane efekty :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Horse Haven World AdventuresUbisoftGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button