Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #76

Dzisiaj w nocy zmieniliśmy czas z zimowego na letni. Szczerze powiedziawszy, nie do końca wiemy, która jest obecnie godzina, a mocne ziewanie wcale nie chce nam odpuścić. Ale spokojnie – nie zapomnieliśmy o kolejnym odcinku Androidowych Okazji. O ile w poprzednim tygodniu było całkiem trudno znaleźć przecenę naprawdę dobrego tytułu, tym razem obyło się bez większych problemów. Jeżeli zatem sprawdziliście już portfele i wiecie, ile możecie wydać, zachęcamy do lektury!

Call of Duty: Strike Team

Strzelanki z serii Call of Duty kojarzą się głównie z pierwszoosobowym widokiem. W przypadku mobilnej gry Call of Duty: Strike Team autorzy znanego cyklu FPS-ów postanowili zmienić nieco standardy i zamiast męczyć nas jedynie strzelaniem, dali przede wszystkim okazję do wcielenia się w postać dowódcy oddziałów specjalnych, który nie tylko dba o taktykę, lecz również walczy z wrogami.

Gra oferuje nam dwa rodzaje zabawy. Poza klasyczną Kampanią, gdzie czeka nas misja za misją, nudę pozwala nam zwalczać również rozgrywka Survival. W przypadku tej drugiej celem numer jeden jest przetrwanie. I to – rzecz jasna – tak długo, jak to tylko jest możliwe.

Mimo że w Call of Duty: Strike Team korzystamy zarówno z pierwszoosobowego widoku, jak i tego z lotu ptaka, jakość grafiki cały czas stoi na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową, do niej również nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Szczególnie, kiedy gra się ze słuchawkami na uszach.

Do końca tego weekendu mobilny CoD dostępny jest za 9  złotych z groszami. To ponad dwa razy mniej niż na co dzień, tak więc na pewno warto skusić się na tę ofertę. Pobierz Call of Duty: Strike Team za 9,01 PLN w Google Play.

XCOM: Enemy Within

Najdroższa produkcja w naszym dzisiejszym zastawieniu, a jednocześnie jedna z najciekawszych i godnych zainteresowania. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o XCOM: Enemy Within, przypominamy, że jest to RTS, w którym gracz kieruje jednostkami, mającymi za zadanie wyeliminować kosmitów chodzących po naszej planecie. Wszystko to – oczywiście – w przyszłości, gdzie nie sposób opędzić się od nowoczesnej i śmiercionośnej broni.

Opisywana gra nie jest podstawową wersją, a jedynie dodatkiem. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wcale nie potrzebujecie niczego poza XCOM: Enemy Within, aby w pełni korzystać z jego możliwości. A dlaczego? Bo apka zawiera także oryginalną kampanię dostępną w „podstawce”, która – podobnie jak jej kontynuacja – nie należy do najtańszych.

Jakie zmiany w porównaniu z pierwszą odsłoną gry, oferuje XCOM: Enemy Within? Głównie dostępny jest w niej nowy surowiec, a także cała masa zupełnie „świeżej” broni. A wszystko to zamknięte w dobrze wyglądającym wirtualnym świecie, którego walory powinni docenić zarówno mniej, jak i bardziej wymagający gracze.

Przez ograniczony czas XCOM: Enemy Within pobrać można z Google Play za niecałe 23 złote. Biorąc pod uwagę, że apka kosztowała wcześniej 60 procent więcej, oferta jest więcej, niż godna zainteresowania! Pobierz XCOM: Enemy Within za 22,85 PLN w Google Play.

Superbrothers: Sword & Sworcery

W tym tygodniu w Androidowych Okazjach również nie mogło zabraknąć miejsca dla lubianego pixel artu. Superbrothers: Sword & Sworcery to istny androidowy klasyk, ale jeśli jeszcze w niego nie graliście, zdecydowanie czas najwyższy to zmienić, bo wspomniana gra kosztuje obecnie tylko około siedmiu złotych.

Superbrothers: Sword & Sworcery pozwala nam towarzyszyć pewnemu wojownikowi w przygodzie osadzonej w pikselowym świecie. Mimo że podobne gierki kojarzą się głównie z eksplorowaniem różnych terenów, w tym przypadku znalazło się również miejsce dla walk na miecze oraz inne, bardziej RPG-owe, elementy.

Piksele nie kojarzą się z super grafiką, ale w przypadku Superbrothers: Sword & Sworcery trudno mówić o słabej, przestarzałej jakości. Świat gry to wiele świetnie wyglądających miejsc, gdzie dostępna jest ogromna ilość lokacji do odwiedzenia. Oczywiście, nie możecie w tym przypadku liczyć na realizm, ale jeżeli nie jest on dla Was najważniejszy, powinniście być zadowoleni.

Pikselowa przygodówka została przeceniona o 50 procent. W Google Play znaleźć można ją obecnie w cenie nieco przekraczającej 7 złotych. Chyba nikogo nie trzeba namawiać do skorzystania z tej promocji, prawda? Pobierz Superbrothers: Sword & Sworcery za 7,33 PLN w Google Play.

LIMBO

LIMBO to jedna z najpopularniejszych platformówek wśród graczy mobilnych. Mimo że tytuł ten dostępny był na urządzeniach z iOS-em dużo wcześniej, gierka od swojej premiery w Google Play została pobrana kilkadziesiąt tysięcy razy i prawdopodobnie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

W czarno-białej zręcznościówko-łamigłówce kierujemy kilkuletnim chłopcem, który wyrusza w niebezpieczny świat. Jak pewnie się domyślacie, nie robi tego ze względu na niecodzienne hobby, lecz po to, by uratować najbliższą osobę, a mówiąc dokładniej – siostrę.

W przeciwieństwie do innych dwuwymiarowych platformówek, LIMBO wymaga od nas czegoś więcej, niż tylko zręczności. Każda plansza dostępna w grze to wyzwanie dla naszego umysłu. Ukończenie poziomu możliwe jest dopiero wtedy, gdy wykorzystamy otoczenie bohatera, co wcale nie jest tak oczywiste i proste, jak mogłoby się wydawać. Ale nie ma co wdawać się w szczegóły, bo spojlerowanie to jeden z największych grzechów współczesnych recenzentów.

LIMBO trafiło do Google Play wycenione na około 20 złotych. Przez kilka najbliższych dni można pobrać tę grę za zaledwie cztery złote i kilka groszy! Pobierz LIMBO za 4,05 PLN w Google Play.

Wiecie, co chcemy napisać? Tak, tak – na dzisiaj to już wszystko. Mamy nadzieję, że dzięki przecenom, o jakich napisaliśmy, zapomnicie o zbliżającym się poniedziałku. Aha, i pamiętajcie, że za tydzień Wielkanoc, tak więc prawdopodobnie kolejne Androidowe Okazje opublikowane zostaną nie w niedzielę, lecz – na przykład – w sobotę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button