AppSale – promocje w AppStore #119

Witajcie ciepło. Za oknem już wiosna, baleriny i klapki wyszły z ukrycia, więc przyszedł czas na mały relaks. Mam nadzieję, że dzisiejsze propozycje przecenionych aplikacji mobilnych wpasują się w weekendowy odpoczynek i przyczynią się do przemiłego spędzania wolnego czasu.

W tym wpisie znajdzie się coś dla każdego. Jeżeli lubicie biegać i uprawiać wszelakie sporty, zainteresuje Was ostatnia propozycja. Jeśli wolicie leniwie spędzać wolny czas, na uwagę zasłużą gierki. Co tu więcej gadać – do dzieła!

Nasze propozycje na dziś to: Escape With Me (przecena z $0,99 na zero), Operation Smoochy (przecena z $0,99 na zero), Mujo (przecena z $1,99 na zero), oraz Run 5K PRO (przecena z $0,99 na zero). Oszczędzamy więc w sumie prawie 20 złotych :)

Escape With Me 

W Escape With Me do wyboru mamy 3 światy. W każdym z nich znajduje się po kilkadziesiąt plansz. Zabawa polega na kontrolowaniu biało-różowej piłki, zbieraniu różnych przedmiotów i pokonywaniu zastawionych na nas pułapek.

Zabawa jest bardzo lekka i przyjemna. Sterowanie to dotykanie i przytrzymywanie ekranu w celu wyznaczenia ruchu naszej piłce. Każda z plansz jest bogata w pułapki, gwiazdki, ukryte przejścia i klucze. Musimy sprytnie poruszać się po levelach, by zgarnąć wszystkie fanty, a tym samym awansować z maksymalnym wynikiem punktowym.

Im dłużej gramy, tym chętniej podejmujemy się kolejnych wyzwań. To jedna z tych gier, z których ciężko jest się wykaraskać :) I to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Szczerze polecam!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Operation Smoochy

acsc

Pierwsze co nas uderza po uruchomieniu Operation Smoochy, to ścieżka dźwiękowa, której dźwięki nuty przypominają nam stare, dobre gry na przenośne konsolki. Po przeanalizowaniu trzech opcji wybieramy ,,play” i zabawa rozpoczyna się na dobre.

Na obecną chwilę autorzy oferują graczom 3 epizody. Kolejne są w produkcji, więc wkrótce możemy spodziewać się aktualizacji. Dwa są zablokowane, więc przychodzi nam zacząć od pierwszego i dopiero po osiągnięciu pewnego pułapu gwiazdkowego mamy okazję na odblokowanie kolejnych.

acsscas

Piesek to główny bohater produkcji. Jego przyjaciele zostali porwani przez zombiaki i teraz my musimy przyjść z misją ratunkową. Wcielamy się więc w rolę wodnego snajpera i zabijamy wrogów przy pomocy kropelek deszczu. W ten sposób jesteśmy w stanie systematycznie ratować maluchy, brnąć przez coraz trudniejsze plansze.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Mujo

adsv

Mujo prawdopodobnie świetnie znajcie. Aplikacja wielokrotnie gościła na liście najlepszych gier logicznych w AppStore. Nie będę się nad nią długo rozpisywać, bo musiałabym skopiować naszą recenzję, którą samodzielnie możecie przeczytać pod tym linkiem.

W skrócie – łamigłówka połączona z bijatyką i match-3. Staramy się łączyć dostępne bloczki w taki sposób, by móc zadać jak najsilniejszy cios naszemu rywalowi widocznemu w górnej części ekranu. Dysponując świetną załogą o różnorodnych umiejętnościach, szybko możemy stać się mistrzami.

asv

Gra jest dość trudna (oczywiście w dalszych częściach), lecz zdecydowanie sprawdzi się, kiedy gracz będzie miał ochotę na połączenie wysiłku umysłowego z zabawą :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Run 5K PRO

adva

Biegacie? A może dopiero chcecie zacząć? To nie jest ważne – z tą aplikacją uda Wam się przebiec 5 kilometrów po 7 tygodniach treningu. W aplikacji wpisujemy wszystkie potrzebne dane (kompatybilność z narzędziem Zdrowie bardzo ułatwia zadanie). Dzięki tak dokładnym obliczeniom, produkcja jest w stanie przygotować dla nas indywidualny trening.

Run 5K PRO oferuje wiele przydatnych funkcji. Wśród nich znajdziemy plan całej aktywności bez pominięcia rozgrzewki, GPS i przebiegnięte trasy, spalone kalorie, prędkość, czas, komunikaty dźwiękowe podczas zablokowanego ekranu, oraz masę innych ,,bajerów”, których ja, jako osoba niebiegająca nie ,,ogarniam”.

aaaaaaaa

Wersja PRO jest opcją posiadającą pełen pakiet zadań, dzięki czemu po pewnym czasie nie obudzimy się z ręką w nocniku i nie będziemy zmuszeni do wykupienia pełnej wersji :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button