Holo Launcher – upodobnij swojego smartfona do ICS.

Android wyróżnia się spośród wszystkich systemów mobilnych na rynku tym, ze można go bardzo łatwo spersonalizować. Mnóstwo aplikacji nam w tym pomaga. Głównie robi to launcher. Tych w Google Play jest wiele. Dzisiaj przedstawimy wam Holo Launcher.

Wielu chciałoby upodobnić swojego starego Androida w wersji niższej niż 4 do ICS. To umóżliwia nam właśnie Holo Launcher. Jego wygląd wzorowany jest dokładnie na tej wersji systemu. Cóż on nam oferuje? Jego funkcje nie różnią się zbytnio od tego, co oferuje nam konkurencja. Można powiedzieć, że nawet brak większych różnic.

Jedyną i najważniejszą jest prawdopodobnie wygląd, o który na pewno wiele osób dba.

Warto jednak wspomnieć jakie mamy możliwości. No więc dostajemy opcję ustawienia do 9 pulpitów. Wydaje mi się, ze jest to wystarczająca liczba, choć znajdą się pewnie maniacy, którzy będą na to narzekać. Co ciekawe jednocześnie możemy na pulpicie trzymać aż 100 ikonek. Ciężko w nie niestety trafić. Możemy także tworzyć skupiska, czyli swego rodzaju foldery, gdzie znajdziemy po kilka aplikacji.

Można więc z całkowitą pewnością stwierdzić, że jest to po prostu jeden z wielu bardzo podobnych do siebie launcherów. Wszystkie z nich oferują w zasadzie te same funkcje, a główne różnice to wygląd oraz możliwość ustawienia ilości pulpitów. W tym przypadku kierować się należy wyglądem, bo o to tutaj właściwie chodzi. Jest to bardzo dobra aplikacja dla tych, którzy chcą po prostu upodobnić się do ICS.

Launcher dostępny jest za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button