DoTrzechDych – aplikacja, która pomoże Ci wybrać wino

Na systemy mobilne powstało już wiele porównywarek. Niektóre z nich pomagają nam w zakupie dobrego telewizora, natomiast inne pokazują opinie na temat różnych kosmetyków. Ostatnio odkryliśmy jednak coś zupełnie nowego. Program DoTrzechDych to świetne polskie narzędzie, które doradza w kwestii zakupów dobrego wina. Biorąc pod uwagę,  jak cały nasz naród kocha alkohol, wydaje nam się, że opisywana w tym wpisie aplikacja jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę! A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Każdy z Was musiał pewnie kiedyś iść do sklepu i wybrać jakieś wino (mowa tu oczywiście o osobach uprawnionych do zakupu alkoholu, Droga Młodzieży ;)). Jeżeli ktoś jest w temacie obeznany, to wizyta na dziale alkoholowym najprawdopodobniej nie zajmuje mu dłużej niż kilka minut.

Problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy kompletnie na alkoholu się nie znamy, bądź nie kojarzymy żadnego z win oferowanych przez dany sklep. Wówczas albo musimy wybrać coś na „chybił-trafił”, albo zwrócić się o pomoc do obsługi (zazwyczaj nie jest odpowiednio kompetentna). Bez względu na to, którą z tych dwóch możliwości wybierzemy, kupiony przez nas alkohol nie będzie prawdopodobnie spełniać naszych oczekiwań. Na szczęście wymyślono już sposób na unikanie podobnych sytuacji, a jest nim – oczywiście – aplikacja DoTrzechDych.

Opisywany przez nas program jest – jak już pisaliśmy wcześniej – swego rodzaju porównywarką alkoholi. Możemy w nim znaleźć interesujące nas wino, a następnie przeczytać opinie na jego temat. Poza krótką recenzją i ogólną oceną, aplikacja oferuje również informacje na temat ceny konkretnego trunku, miejsca jego pochodzenia  oraz sklepu, w którym można go spotkać.  Nie mogło też, rzecz jasna, zabraknąć zdjęć butelek, co pozwala nam zapomnieć o jakichkolwiek zbieżnościach w nazwach napojów alkoholowych.

Z racji tego, że nie każdy musi znać już nazwę swojego ulubionego wina, autorzy DoTrzechDych przygotowali świetną wyszukiwarkę produktu idealnie dostosowanego do naszych wymogów. Dzięki temu możemy znaleźć wino na podstawie jego kwasowości, koloru albo kraju pochodzenia.

Pierwszą w naszym kraju porównywarkę win możecie znaleźć w Google Play i AppStore. Niestety, wersja na sprzęt firmy Apple jest płatna i kosztuje trochę ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button