Hello Kitty World of Friends – czy są tu jakieś fanki Hello Kitty?

Podbiję pytanie zawarte w tytule – czy są na sali jakieś fanki, albo jacyś fani Hello Kitty? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresujecie się grą opisywaną w tym wpisie. Hello Kitty World of Friends to fantastyczna gra dla dzieci, w której najmłodsi uczą się współżycia w społeczeństwie i pomagania rodzicom.

Nasza słodka kicia posiada odpowiednią ilość energii, pieniążków, diamentów i żyć. Widać to wszystko na górnym pasku. Prawy dolny róg to prywatna szafa księżniczki, w której możemy przebierać w zakupionych ciuchach. Kolejne etapy stanowią poznawanie kolejnych części miasta, między innymi galerii, muzeum, teatru, poczty i wielu innych.

W każdym miejscu mamy do wykonania kilka zadań, dzięki którym osiągamy kolejne poziomy zaawansowania i w nagrodę za awans otrzymujemy możliwość odkrywania następnych miejscówek.

Gra jest kolorowa, wesoła, ale niestety w języku angielskim. To może stanowić problem dla niektórych maluchów. Mam jednak nadzieję, ze prosty język i powolne dialogi umożliwią dziecku naukę poprzez zabawę.

Co jakiś czas otrzymujemy okazję na specjalne bonusy. Warto się na nie skusić, bo dają sporo do naszego wirtualnego portfela. Poznawanie nowych przyjaciół słodkiej kociczki okazuje się być fantastyczną zabawą. Dorosłym również polecam dla zabicia czasu :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button