He-Man: Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!

Pamiętacie He-Mana, najsilniejszego człowieka we Wszechświecie, który w latach 80. – 90. walczył ze złem i był idolem wielu dzieciaków bawiących się na podwórkach? Jeżeli tak, to z całą pewnością spodoba Wam się mobilna gra z jego udziałem, którą niedawno wydało znane studio Chillingo.

Fabuła opisywanej gry mobilnej z He-Manem w roli głównej związana jest ze śmiertelnym wrogiem naszego bohatera, czyli Szkieletorem, który pewnego dnia postanawia zapanować nad Wszechświatem, wykradając moc Posępnego Czerepu.

W najnowszej produkcji studia Chillingo przychodzi nam wcielić się w postać księcia Adama przebranego za super-herosa i rozprawiać się z najróżniejszymi sługami wspomnianego wyżej Szkieletora. Rozgrywka w grze przypomina tę z typowych platformówek – widok jest dwuwymiarowy, a nasze ruchy ograniczają się do chodzenia w prawo, w lewo, skakania, a także – rzecz jasna – uderzania mieczem.

Autorzy mobilnego He-Mana przygotowali w swojej produkcji dokładnie 27 leveli usytuowanych w siedmiu lokalizacjach znanych z serii przygód o najsilniejszym człowieku we Wszechświecie. Po przejściu każdego z poziomów otrzymujemy ocenę w postaci gwiazdek. Maksymalnie zdobyć można – standardowo – trzy gwiazdki. Aby jednak na ekranie pojawiła się najwyższa z możliwych not, musimy zabić w trakcie gry ogromną ilość przeciwników, zebrać dużą ilość diamentów, a do tego znaleźć specjalne bonusy w postaci różnych wirtualnych gadżetów dla fanów He-Mana.

Plansze – jak przystało na grę studia Chillingo – wyglądają w opisywanej grze na starannie przygotowane, a więc do jakości ich wykonania nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Szkoda tylko, że zabrakło w aplikacji miejsca na epickie efekty dźwiękowe znane z kreskówek z lat 80.

Mobilną grę z tego wpisu pobrać można z AppStore. Kosztuje ona niecałe cztery złote. Czy warto ją pobrać? Jeżeli jesteście fanami herosa He-Mana, to najprawdopodobniej znacie już odpowiedź na to pytanie, a więc nasza opinia na ten temat jest w tym przypadku zbędna ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button