InstaPlace – aplikacja do tworzenia nowoczesnych pocztówek

Chcesz pochwalić się znajomym na Instagramie, Facebooku czy Twitterze, gdzie aktualnie przebywasz? Żaden problem – pobierz na swoje urządzenie aplikację o nazwie InstaPlace i przekonaj się, jak proste może być tworzenie nowoczesnych pocztówek.

InstaPlace działa na bardzo prostej zasadzie. Po zrobieniu zdjęcia z poziomu aplikacji na fotkę przez nas wykonaną zostaje nałożona tabliczka informująca o miejscu, w którym zrobiliśmy dane zdjęcie (czyli inaczej mówiąc: bierze się tutaj pod uwagę aktualną lokalizację). Tego typu nieco zmodyfikowana fotka jest właśnie wspomnianą przez nas we wstępie nowoczesną pocztówką.

Bawiąc się w fotografa wśród blokowisk, uzyskuje się w InstaPlace najczęściej tabliczkę z nazwą konkretnej ulicy. Gdy jednak decydujemy się na sfotografowanie jakiegoś zabytku – możemy zobaczyć jego nazwę i miejsce, w którym jest usytuowany. Oczywiście, jeżeli tylko nie mamy takiej ochoty nie musimy udostępniać informacji o konkretnej ulicy – możemy podać tylko nazwę miasta, gdzie wykonaliśmy zdjęcie.

Program studia Byss Mobile nie oferuje swoim użytkownikom żadnych filtrów na zdjęcia. Nie można więc w żaden sposób modyfikować wykonanej przez nas fotki, co jest – według nas – wadą aplikacji. Jedyną opcją edycji obrazka jest tak naprawdę w InstaPlace funkcja zmiany stylu wspomnianej wcześniej tabliczki z informacją o naszej aktualnej lokalizacji. Przykładów tego, w jaki sposób mogą wyglądać pocztówki robione dzięki aplikacji, można znaleźć całe mnóstwo w sieci albo też na screenach w tym wpisie. Nie będziemy zatem o dostępnych motywach szczegółowo informować.

Jak wskazuje na to sama nazwa, InstaPlace to program stworzony z myślą o osobach korzystających z serwisów społecznościowych. Nie mogło więc zabraknąć w nim opcji pozwalającej na umieszczanie wykonanych pocztówek na Instagramie, Twitterze oraz Facebooku. Warto też wspomnieć, iż w programie dostępna jest opcja udostępniająca zdjęcie poprzez e-mail.

Program z tego wpisu znaleźć można w AppStore. Kosztuje on niecałego dolara. Czy warto go pobrać? Na to pytanie ciężko jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W końcu nie każdy lubi fotografować i informować na bieżąco znajomych o tym, gdzie się znajduje.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button