Hair Removal – skórnych problemów ciąg dalszy

Pamiętacie niedawno opisywaną aplikację, w której naszym zadaniem było wyciskanie syfów? Twórcy gdy najwyraźniej stwierdzili, że na wyciskaniu skończyć się nie może. Zaserwowali nam apkę, w której robimy kosmetyczny full serwis.

hair2

Bohaterkami, a raczej pacjentkami są przeróżne kobiety z problemami skórnymi. Naszym zadaniem jest uwolnienie ich od problemu i spowodowanie, że na ich twarzach zabłyśnie uśmiech. Jak to zrobić? Autorzy aplikacji postarali się o to, abyśmy nie popełnili żadnego błędu – od samego początku uczą nas w jaki sposób obchodzić się z wirtualnym ciałem, aby go nie zranić.

Z jakiego typu problemami skórnymi mamy do czynienia w Hair Removal? Przede wszystkim z usuwaniem owłosienia, pojedynczych włosków, włosów wrastających. Dodatkowo zajmujemy się bliznami i strupkami. Ciała obce w skórze muszą być wyjęte i zdezynfekowane. Do dezynfekcji służą nam trzy patyczki nasączone innymi płynami. Zależnie od zmiany skórnej – wybieramy jeden, którym przemywamy skórę po zabiegu, lub w jego trakcie.

hair3

Zadanie nie należy do trudnych, jednak zdarzają się momenty, w których musimy wykazać się zimną krwią. Wyrywanie włosa nie jest wcale (jak to by się mogło wydawać) takie proste. Musimy zwracać uwagę na siłę, z jaką to robimy. Do pomocy mamy skalę z poziomem napięcia włosa. Nasze zadanie polega na przytrzymaniu przez określony czas naciągu włosa w jednym miejscu, aby ten wyszedł bez krwawych konsekwencji.

Oprawa graficzna kuleje. Efekty dźwiękowe nie zachwycają. Gra dla dzieci, zapalonych kosmetyczek, lub osób, którym sprawia przyjemność dręczenie innych ;)

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button