Gumtree – aplikacja serwisu z ogłoszeniami lokalnymi

gumtreeGumtree to aktualnie jeden z najpopularniejszych, a prawdopodobnie najpopularniejszy serwis z głoszeniami lokalnymi. Bardzo często udają się tam osoby, które szukają pracy, samochodu, czy też rzeczy, które ktoś oddaje za darmo, bo są mu niepotrzebne. Gumtree jest kompletnie darmowe. Nie pobierane są żadne prowizje. Jedyne, za co możemy zapłacić to wyróżnienie naszego ogłoszenia na tle innych.

Serwis stał się tak popularny, że jego twórcy postanowili stworzyć dla swoich użytkowników wersję mobilną. Jest ona zdecydowanie wygodniejsza od wersji internetowej.

Interfejs programu jest bardzo wygodny. Najważniejszą funkcją jest oczywiście przeglądanie ogłoszeń. Te podzielone są kategoriami i podkategoriami. Bez kłopotu możemy przechodzić między nimi. Na początku oczywiście najlepiej jest ustalić naszą lokalizację. Wybieramy sobie województwo, a potem miasto. Gumtree wybierze dla nas ogłoszenia, które znajdują się w podanej okolicy lub w określonej, maksymalnej długości.

Bezpośrednio z aplikacji możemy odpowiadać na ogłoszenia. W formie mailowej oraz za pomocą odnośnika do numeru. Wciskamy zieloną słuchawkę i już dzwonimy do wystawiającego ofertę. Nic prostszego.

Co ciekawe, w aplikacji znalazła się także funkcja dodawania własnych ogłoszeń. Jak już wcześniej wspomniałem – jest to w pełni darmowe. Wcześniej trzeba się oczywiście zalogować, lub utworzyć konto. W ten sposób dodajemy także ulubione ogłoszenia do naszej listy, którą potem możemy odtworzyć.

Aplikacja działa naprawdę bardzo sprawnie. Interfejs stworzony dokładnie dla systemu Android pozwala na o wiele wygodniejsze przeglądanie ofert niż strona internetowa. Nie sprawiała ona także żadnych kłopotów podczas testów. Oby więcej takich aplikacji!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button