Gry dla tych, którzy lubią sobie postrzelać!

W najnowszym odcinku „Pociągu do gier” czekają na nas strzelanki. Mateusz zaczął od Tiny Troopers 2: Special Ops – gry o tematyce wojennej, która jest kontynuacją bardzo popularnego tytułu o niedużych, ale dzielnych żołnierzach. Ze względu na wygląd postaci, śmiało można powiedzieć, że została ona utrzymana w humorystycznej konwencji.

Dowodzimy małym oddziałem żołnierzy, który ma do wykonania różnorodne misje zlecone przez dowództwo. Przygotowano dla nas 28 etapów w 4 lokalizacjach. Tiny Troopers 2 to według mnie bardzo udana wojenna strzelanka. Sympatyczni bohaterowie, intuicyjne sterowanie i różnorodność misji sprawiają, że warto zwrócić uwagę na ten tytuł!
Sequence 01_1
Druga propozycja to Blitz Brigade, sieciowa strzelanka utrzymana w klimacie takich pecetowych produkcji jak Team Fortress czy Battlefield Heroes. Grę zaczynamy od opowiedzenia się po jednej ze stron bliżej nieokreślonego konfliktu. Następnie czeka nas wybór jednej z pięciu postaci: żołnierza, artylerzysty, snajpera, lekarza lub przebiegłego skrytobójcy. W tej grze największą popularnością cieszy się rozgrywka w trybie online mutliplayer, jednak twórcy umożliwili nam również zabawę w pojedynkę. Dokładnie jest to 120 misji treningowych, w których poznamy podstawy gry i stawimy czoła różnym wyzwaniom.

Podsumowując, Blitz Brigade to jeden z najciekawszych multiplayerowych FPS-ów. Przydałoby się tylko więcej map, ale i bez nich gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią strzelanki!

Zobacz nowy odcinek pod tym linkiem!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button