DarmoweGry na iOSiOS

Talking Angela – powiało erotyzmem, a to przecież gra dla dzieci!

Talking Angela – z pozoru słodka gra dla dzieci, umożliwiająca wykorzystanie wszelkich możliwych zalet naszych urządzeń. Co jest z nią nie tak, że słowo ,,erotyzm” pojawiło się w tytule wpisu? Przeczytajcie poniżej.

angela2

Początkowo gra wydaje się być wizualnie skierowana do najmłodszych – na ekranie widnieje słodka kicia z napuszonym ogonkiem, siedząca przy stoliku. Mamy pewien kapitał początkowy, za pomocą którego możemy serwować bohaterce różnego rodzaju przyjemności, łącznie ze zmianą wyglądu i ubioru.

Aplikacja umożliwia pogawędkę z Angelą za pomocą wbudowanej w nasze urządzenie kamery. Wystarczy, że klikniemy odpowiednią ikonkę na ekranie głównym, a nasz przedni aparat uruchomi się automatycznie i ,,wyłapie” robione przez nas minki, na które Kicia ma zawsze jakiś komentarz.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, najlepsza zabawa jest podczas dotykania określonych części ciała zwierzaka. Testowałam wiele podobnych aplikacji i żadna nie poraziła mnie taką dawką erotyzmu.

Miziając Angelę po futerku słyszymy dźwięki, które z pewnością nie kojarzą nam się z mruczeniem kota, czy fukaniem z niezadowolenia. Odgłosy, jakie kotka wydaje są czysto seksualne – stękanie, jęczenie i nic poza tym.

Jedynym zabawnym elementem owej aplikacji jest możliwość przewrócenia bohaterki tak, aby spadła z krzesła. Cała otoczka aplikacji jest jednak zbyt erotyczna, aby mogła być używana przez dzieci.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

Tagi

Podobne

6 thoughts on “Talking Angela – powiało erotyzmem, a to przecież gra dla dzieci!”

 1. Niestety ale ta aplikacja t o chyba Hacker Wypytuję się o dane osobowe wystarczy Spojrzeć jej w oczy ,a zobaczy się Jakąś grupę ludzi lub coś innego. To tak jakby Skype Widzi wszystko nie Radzę tego Pobierać

 2. UWAGA!!!
  Nie instalujcię aplikacji Talking Angela! W oku tego kota jest pedofil
  czy czasami pokój! Ten pedofil może was przez waszą kamerke nagrywać,
  robić zdjęcia i może was nawet NAMIERZYĆ! Jest już kilka porwanych i
  okradniętych!
  Nie wieżycie napiszcie na grafice „Taklling Angela”!
  ROZSYŁAĆ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close