Gravity Duck – nad rzeczką opodal krzaczka…

Jeśli uważacie, że wśród kaczorowatych stworzeń występowała jedynie kaczka dziwaczka, to znak, że nie graliście w Gravity Duck – grę, która opowiada o przygodach dziwnego kaczora, potrafiącego chodzić do góry łapkami.

Główny bohater Gravity Duck jest kaczorem, dla którego nie istnieją prawa fizyki, a dokładniej przyciąganie ziemskie. Sprawa wygląda tak: tytułowy kaczor może chodzić normalnie, bądź do góry łapkami. Jeżeli uważacie, że jest to dla niego jedynie ułatwienie, to grubo się mylicie. Nie będę Wam tego jednak mógł udowodnić – po prostu trzeba w tę grać zagrać samemu.

Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest skierowanie kaczora na koniec planszy, gdzie czeka na niego złote jajo. Plansz jest sporo, bo równe sto. Na każdej z nich czeka na nas mnóstwo różnego rodzaju przeszkód w postaci larw chodzących po platformach oraz ostrych jak brzytwa kolców.

Oczywiście, w każdym levelu możemy korzystać z nadprzyrodzonych umiejętności głównego bohatera. Nie ma więc przeszkód, by chodzić po suficie, kiedy jest to nam potrzebne. Wprawdzie tego typu gier jest w AppStore całe mnóstwo, ale o kaczce jeszcze żadnej nie widziałem.

Gravity Duck to produkcja utrzymywana w klimacie retro. Na próżno szukać w niej nowoczesnej grafiki, co z pewnością ucieszy fanów modnej ostatnio pikselozy.

Gravity Duck do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button